fbpx
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Esports Fight Club, Dev Ortaklarıyla Birlikte Ultimate Warrior Showdown Etkinliğini Başlattı

Esports Fight Club, Dev Ortaklarıyla Birlikte Ultimate Warrior Showdown Etkinliğini Başlattı

Esports Fight Club, Dev Ortaklarıyla Birlikte   Ultimate Warrior Showdown Etkinliğini Başlattı
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Verasity, Dev Ortakları OKEx, Tencent Games ve Athena Gaming ile Birlikte PUBG Mobile Turnuvasını Başlattı


Esports Fight Club, Asya’nın en büyük PUBG Mobile turnuvalarından biri olan “Ultimate Warrior Showdown” u başlatıyor. Turnuva, Tencent Games, OKEx, Athena Gaming ve Onic Esports, T1 ve NOVA Esports gibi profesyonel takımlarla ortaklaşa oluşturuldu. Verasity’nin Esports Fight Club, yayın hakları ve marka hakları dahil tüm içerik haklarının sahibidir.

Tencent Holdings Ltdsahibi olduğu Tencent Esports, Asya’nın en büyük turnuvalarında oynayan profesyonel takımların en iyi performansını ortaya çıkarmak için Turnuvayı onayladı ve destekledi.

Ayrıca, Asya’daki en büyük medya şirketlerinden biri olan ve çok sayıda bölgesel yan kuruluş aracılığıyla turnuvalar ve içerik oluşturma konusunda uzmanlaşmış Athena Gamingile ortaklık kurduk. Athena, Youtube ve Huya ağlarında beş milyon oyuncunun ortak erişimine sahiptir. Athena, Turnuvayı kendi kanallarında ve Esports Fight Club kanalında canlı olarak yayınlayacak.

Kaliteli kripto para platformu OKEx , Verasity ile ortaklaşa Turnuvaya da sponsorluk yapıyor. Ticaret hacmine göre en iyi dijital varlık borsalarından biri olan OKEx, Asya’da büyük bir etkiye sahiptir ve ayak izine sahip 100’den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor.

Ultimate Warrior Showdown PUBGm Turnuvası 21 Eylül 2020 Pazartesi günü başlayacak. Turnuvaya katılım için Esports Fight Club turnuvası açılış sayfasından hemen başvurabilirsiniz.

Turnuva, Güney Asya’dan katılımcılara açıktır ve davet edilen  en iyi Asya takımlarından bazılarına sahiptir. Açık Elemeler’deki en iyi 10 takım, 15.000 $ ‘lık ortak ödül havuzu için Büyük Finallerde bu takımlarla karşılaşacak.

Oyunculardan bazıları, dünyanın en ünlü Esports takımı T1 (Güney Kore), Elementrix (Nepal), NOVA Esports (Çin), Team Secret (Tayland) ve XQF (Çin). Ayrıca, Endonezya hükümeti tarafından onaylanan dünyanın en büyük Mobil e-spor takımlarından biri olan Onic Esports (Endonezya) da var. Bu oyuncuların tamamı, bölgedeki büyük turnuvalara aktif olarak katılan ve kazanan PUBG Mobil Dünya Ligi Takımlarıdır.

Turnuva sırasında izlenecek önemli bir oyuncu, son maçlarda takım için en etkili olan takım arkadaşı Jimmy ile birlikte sürekli olarak dünya çapında en iyi 10 oyuncu arasında yer alan Nova Esports’tan Paraboy.

Ultimate Warrior Showdown 3 dilde yayınlanacak: İngilizce, Korece ve Çince. Turnuvayı Esports Fight Club üzerinden takip edebilirsiniz. Turnuva hakkında düzenli güncellemeler ve özel Instagram sayfamızda gerçek zamanlı skorlar olacak. İlgili ülkeler şunlardır: Bangladeş, Butan, Kamboçya, Çin, Hindistan, Endonezya, Malezya, Nepal, Filipinler, Singapur, Tayland ve Vietnam.

Ultimate Warrior Showdown şu şekilde dağıtılmak üzere 15000 $ değerinde ortak bir ödül havuzuna sahip olacak:

Esports Fight Club, Dev Ortaklarıyla Birlikte Ultimate Warrior Showdown Etkinliğini Başlattı

 Diğer turnuva ödülleri de şunları içerir:

  • En Değerli Oyuncuya (MVP) 2000 $ verilecek. Bu, turnuva sırasında yayın yetenekleri tarafından oylanacak.
  • İlk 3’e girenler sırasıyla 500 $ / 300 $ / 200 $ alacaktır.

Ayrıca, Esports Fight Club açılış sayfası aracılığıyla Turnuva boyunca Esports Fight Club hayranlarımız için 200 PUBG Mobile Royale Pass hediye vereceğiz!

Verasity.tv Hakkında

E-SPOR, OYUNLAR VE VİDEOLU EĞLENCE İÇİN ÖDÜL TABANLI PLATFORM

Verasity, oyuncuları, izleyicileri ve yayıncıları benzersiz bir şekilde ödüllendiren özel teknoloji sağlayan lider bir şirkettir.

  • Hem Fiat hem de Digital Tokens tarafından desteklenen, kullanıcı tarafından oluşturulan espor ve gündelik oyun jackpot turnuvaları sunan ilk platform.
  • Verasity Ad Stack ve Proof of View (PoV) ile para kazanılan video oyunu içeriği
  • VeraWallet video oynatıcıda tokenize edilmiş ödülleri (VRA) ve bağlılık şemalarını etkinleştirir
  • Katılımı ve gelirleri% 35 oranında artırmak için SDK ürünlerimizle (video oynatıcılarda yer paylaşımı) 2 milyondan fazla video yayıncısını destekler. Örnek yayıncıları ve videoları burada görün.

Verasity gelir akışları şunları içerir:

Oyun abonelikleri, jackpot geliri komisyonu, bahis geliri komisyonu ve video reklam gelirleri. Tokenomikler hakkında bilgi edinin, tahmin edin, geri alın ve buradan yazın.

– En son benimseme ölçümlerimizi ve bir sayfalık genel bakışı okuyun

– CoinMarketCap’te VRA’nın (ticker) nerede işlem gördüğünü bulun

VRA, https://verawallet.tv adresinde yıllık% 36,5 faizle stake edilebilir.

Bizi Takip Edin:

Medium: https://medium.com/verasity

Twitter: https://twitter.com/verasitytech

Website: https://verasity.io

Telegram Token Discussion: https://t.me/Verasity_Official

Telegram Token Announcements: https://t.me/verasity

Verasity Gaming: https://t.me/verasity_gaming

Facebook: https://facebook.com/verasitytech

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/verasity

Reddit: https://www.reddit.com/r/verasity

 

İstediğiniz dilde Telegram Gruplarımıza

Portekizce — https://t.me/Verasity_BR

Endonezyaca — https://t.me/verasityindonesia

Japonca — https://t.me/verasityjapanese

Korece — https://t.me/Verasity_Korea

Farsça — https://t.me/verasity_irn

Rusça — https://t.me/VerasityRU

İspanyolca — https://t.me/verasity_spanish

Türkçe — https://t.me/VerasityTR

Vietnamca — https://t.me/Verasity_Vietnam

 

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: