BTC : 64202 ₺ ETH : 1503 ₺ XRP : 1.346 ₺ LTC : 302.5 ₺ USDT : 6.819 ₺ XLM : 0.461 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri EOS Coinbase’de listeleniyor

EOS Coinbase’de listeleniyor

EOS Coinbase’de listeleniyor
0
huobi_koinmedya

EOS Coinbase’de listeleniyor. Piyasa büyüklüğü sıralamasında 5.sırada yer alan EOS nihayet Coinbase’de listelenecek. Önceden bu tarz haberler büyük yükselişe sebep olurdu ancak bu sefer neredeyse hiçbir etkisi olmadı.


EOS Coinbase’de Listeleniyor

EOS deyince akla Ethereum katili olma maksadıyla yola çıkışı ve hedefini gerçekleştiremese de bu yolda aldığı büyük mesafe geliyor. EOS kripto para piyasa hacimlerine göre yapılan sıralamada 5. sırada yer alıyor ve henüz Coinbase’de listelenmemişti.

EOS bu akşam saatlerinde yaptığı duyuru ile bu duruma son verdi:

koinmedya_brave

 

Yapılan açıklamada bugünden itibaren Coinbase.com üzerinden EOS alım-satımına başlanacağı duyuruldu. Ayrıca işlemler android ve ios platformlarından da yapılabilecek. Bazı hukuki kısıtlamalar dolayısı ile İngiltere’de ve ABD’nin New York Eyaletinde yaşayan müşteriler alım satım yapamayacak.

EOS 9 Nisan tarihinde Coinbase’in profesyonel borsacılık platformu Coinbase Pro’da listelenmişti. EOS’un bugün itibariyle Coinbase’de listelenmesinden sonra BNB hariç tutulursa en büyük 10 kripto paranın platformda yer aldığını belirtmek gerekir.

koinmedya_brave

Bitcoin bugün şaşırtıcı bir şekilde 9000 doların üzerine çıktı ve sonrasında 8600 dolara kadar gevşedi.

Bu sert hareketten 2 saat sonra gelen Coinbase’in EOS’u eklediği haberi kripto varlık üzerinde neredeyse hiçbir etki yapmadı. EOS 1 Haziran’da Dan Larimer’in Washington’da yapacağı büyük duyuruyu günler öncesinden fiyatlamaya başlamıştı. Hatta bu fiyatlama neticesinde EOS, Litecoin’i geride bırakıp 5.lik koltuğunun yeni sahibi olmuştu.

EOS yazı yayına hazırlanırken 8.08 dolardan ilkem görüyordu. Son 24 saatteki değişimi ise %-0,39

EOS hakkında daha fazlası için Tıklayın

Coinbase’in resmi blog sayfasında yapılan duyuru metni için Tıklayın

Etiketler: