BTC : 62689 ₺ ETH : 1560 ₺ XRP : 1.224 ₺ LTC : 287.2 ₺ USDT : 6.91 ₺ XLM : 0.462 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. EOS, Artık Beşinci En Büyük Kripto Para

EOS, Artık Beşinci En Büyük Kripto Para

EOS, Artık Beşinci En Büyük Kripto Para
0
huobi_koinmedya

Dün kripto paraların çoğu için oldukça hareketli bir gün olsa da, momentum oldukça kırılgan görünüyor. Daha spesifik olarak, Bitcoin fiyatının tekrar kırmızıya geçtiğini görüyoruz. Göz önünde bulundurmaya değer tek para birimi var, o da fiyatının düzenli şekilde arttığından kesinlikle EOS.

Trendi Yükseliyor

Özellikle kripto para piyasasında işlerin nasıl gittiğini görmek oldukça ilginçtir. Bu, özellikle tüm kripto-para piyasalarını etkileyen en son olumsuz baskılar göz önüne alındığında daha geçerlidir. EOS’u değerlendirdiğimizde, şu an için işler doğru yönde ilerliyor gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde sağlam kazanımlar sayesinde, EOS şu anda pazardaki en büyük beşinci kripto para birimidir.

Ayrıca bakınız:Eos ile Tron arasında ERC20 Token Yarışı

Geçtiğimiz 24 saat içinde, EOS fiyat artışını % 33.96 oranında gördük. Her ne kadar bu kazançlar neredeyse kripto para birimi ile eşanlamlı olsa da, 2018 yılı bize kazanç anlamında çok fazla heyecan duymamıza sebep olmuştur. EOS sahiplerine göre, bu son kazanımlar EOS fiyatını 8,59 dolar olarak belirlediğinden, işler doğru yönde ilerliyor. Dünkü 6.6 dolara kıyasla oldukça iyi bir kazanç olmasına rağmen, bu momentumun ne kadar süre dayanabileceğini göreceğiz.

Bu tür kazanımlardan beklendiği üzere, EOS fiyatı hem Bitcoin hem de Ethereum üzerindeki sağlam kazanımlar nedeniyle artmaktadır. Daha spesifik olarak, Bitcoin üzerinde % 34.17’lik bir kazancın yanı sıra, Ethereum üzerinde % 31.9’luk bir kazanç vardır. Bu, bir kez daha, Ethereum üzerindeki kazançların, Bitcoin fiyatına göre daha yüksek beklentileri olanlar için Bitcoin’e kıyasla daha küçük olduğunu teyit etmektedir.

koinmedya_brave
Eos
EOS

EOS için talep de haberi hazırlıyorken büyüyor gibi görünmektedir. Daha spesifik olarak, ticaret hacmi 2.488 milyar dolara ulaşmıştır, bu da bu özel altkoin için genellikle gördüğümüzün ötesindedir. Yine de, bu işlem hacminin esas olarak spekülatörler ve manipülatörler tarafından belirlendiği açıktır, çünkü EOS fiyatının bu seviyede daha uzun süre kalacağı şüphelidir.

Kripto Para biriminin işlem hacmi açısından Bithumb, şu an itibariyle önde gelen ticaret platformudur. Upbit ikinci sırada ve Bitfinex daha da geride. Bu, şu anda en üste üç fiat döviz çiftine sahip olduğumuz anlamına geliyor. Çoğu durumda, bu, yeni sermayenin konuştuğumuz gibi EOS ekosistemine girdiğine işaret ediyor, ki bu da dikkat çekici.

Bu EOS fiyat hareketi nasıl performans gösterecek birlikte göreceğiz. Şu ana kadar günler boyunca sağlam bir yükseliş görmemize rağmen, sonuçta bir düzeltme olacak. Bu olsa bile, fiyatının 5,5 $ ‘a düşmesi ya da potansiyel olarak bir kez daha düşmesi olası değildir. Çünkü, Bitcoin ve Ethereum hala diğer para birimlerinin hızını belirliyor.

Etiketler: