BTC : 65241 ₺ ETH : 1627 ₺ XRP : 1.436 ₺ LTC : 321.4 ₺ USDT : 6.789 ₺ XLM : 0.5111 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin EOS alım fırsatı veriyor olabilir – Analize dikkat!

EOS alım fırsatı veriyor olabilir – Analize dikkat!

EOS alım fırsatı veriyor olabilir – Analize dikkat!
0
huobi_koinmedya

Kripto para analistlerinin ortaya attığı iddiaya göre EOS büyük bir fiyat hareketinin arefesinde bulunuyor. Bugün toparlanmaya başlayan EOS alım fırsatı veriyor olabilir.


“EOS alım fırsatı sunuyor !”

Kripto para dünyasının meşhur analistlerinden birisi olan “Galaxy”, yakın zamanda takipçileri ile paylaştığı tweet’inde EOS’un çok yakında bir fırtına koparabileceğini iddia etti. Galaxy’ye göre hacim olarak kripto piyasasında yedincilik koltuğunu işgal eden EOS alım fırsatı veriyor.

Hatırlayacağınız üzere EOS fiyatı geçen hafta ani bir yükseliş göstermiş ve saatler içinde 3 doların üzerine çıkmıştı. Bunun en büyük sebebi olarak 1 Ekim’de açıklama SEC kararı gösterildi. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) EOS’u ICO satışında tescil yönetmeliğini çiğnediği ve kayıt dışı bir faaliyet yaptığı gerekçesi ile 25 milyon dolarlık bir cezaya mahkum etmişti.

koinmedya_brave

EOS’un kurucu olan Block.one şirketi geçen sene yaptığı ICO satışından 4.1 milyar dolardan fazla bir kar elde etmişti. Ancak, yasa çiğnenmesine rağmen 24 milyar gibi komik bir cezanın verilmesi otoritelerin tepki göstermesine yol açtı. Sonuçta 4.1 milyar dolarlık karı göz önüne aldığımızda 24 milyon dolarlık bir ceza, deyimi yerindeyse devede kulak!

Ripple öngörüsü tutuyor gibi, EOS da tutar mı?

Aynı “ Galaxy” hesabı, dünden itibaren müthiş bir yükseliş trendi yakalayan Ripple’ın da bu sıçrayışını önceden doğru tahmin etmişti. Ripple’ın çok yakında mamut büyüklüğünde bir fiyat artışı ya kalacağını önce süren Galaxy’yi, yükselişte olan XRP fiyatı yalancı çıkarmadı. Şu an itibari ile Ripple günlük bazda %7,97’lik bir artış göstererek 0,2747 dolardan alıcı buluyor. Bu haliyle Ripple kripto para listesin en fazla artış gösteren tokeni.

Dün itibari ile 3 dolara çok yakın bir seviyede bulunan EOS gece düşüşe geçti. 2,86 dolara kadar ine EOS fiyatı sabah tekrardan yükselişe başladı. Bütün piyasanın kırmızıya boyandığı piyasada Ripple ile birlikte sadece EOS’un rengi yeşildeydi.

Galaxy adlı hesabın iddia ettiği gibi yükselişin devam edeceğinin var sayarsak yatırımcılar için EOS alım fırsatı vermeye devam ediyor olabilir. Ancak yine de son sözü söyleyecek olan yatırımcıların kendisi.

koinmedya_brave

Kaynak

Etiketler: