BTC : 81597 ₺ ETH : 1.827 ₺ XRP : 46.03 ₺ LTC : 7.678 ₺ USDT : 346.2 ₺ XLM : 0.2393 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri
  3. Enjin coin Japonya’ya açılıyor

Enjin coin Japonya’ya açılıyor

Enjin coin Japonya’ya açılıyor
0

Merkezi olmayan oyun ekosistemi geliştiren bir Blockchain firması olan Enjin coin (ENJ), Japon bilgisayar oyun platformu HashPort ile stratejik bir ortaklığa girdi.


Firmanın Twitter üzerinden (@enjin) son yaptığı duyuruya göre HashPort, Enjin için Japonya’da bir ticari temas noktası olarak işlev görecek. Bu şekilde şirkete hem kripto para ticareti hem de Japon şirketleri arasında Enjin coin’in yaygınlaşmasını ve benimsenmesini sağlama konusunda destek sağlayacak.

67 Milyon bilgisayar oyuncusu var

Enjin CEO’su Maxim Blagov, “HashPort ekibi, yüksek potansiyele sahip projeleri Japon pazarlarına tanıtma ve popülerleştirme konusunda haklı bir üne sahip.” ifadelerinde bulunuyor. “Enjin’i, Japonya’ya getirme konusunda Hashport’la çalışmak ayrıca bir onur kaynağı. Çünkü Japonya’da Blockchain toplumsal gelişme ve oyun pazarı alanında önemli bir güce sahip. Bu pazarda 67 milyon bilgisayar oyuncusu var ve Japonya en yenilikçi ve inovatif geliştiricilere de ev sahipliği yapıyor.”

Enjin coin desteklenecek

HashPort Accelator’un kurucusu Seihaku Yoshida ise “Enjin’i ve Enjin coin’i HashPort Accelerator’daki ilk proje olarak desteklemek bizim için büyük bir onur kaynağı” dedi. Sözlerini şöyle sürdürdü: “Dünyanın önde gelen Blockchain ekosistemi geliştiricisi ile Japon pazarına girişlerinde birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Enjin’in Japonya’daki başarısı sadece Enjin’in küresel pazardaki büyümesine katlı sağlamayacak. Bunun aynı zamanda bir bütün olarak Japon Blockchain oyun sanayiinin gelişmesine de büyük ve önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz.”

koinmedya_brave

Her iki şirket de, büyümekte olan Japon oyun pazarındaki geliştiricilerin ürünlerinin piyasaya ulaştırılmasını amaçlıyor. Bu çabanın bir parçası olarak, Blockchain teknolojisinin benimsenmesi ve yaygınlaştırılması için işbirliği peşindeler.

Kaynak