BTC : 82718 ₺ ETH : 2935 ₺ XRP : 1.899 ₺ LTC : 369.2 ₺ USDT : 7.575 ₺ XLM : 0.6069 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBorsa Haberleri
  3. En prestijli Bitcoin borsası Samsung ile ortaklık duyurusu yaptı

En prestijli Bitcoin borsası Samsung ile ortaklık duyurusu yaptı

En prestijli Bitcoin borsası Samsung ile ortaklık duyurusu yaptı
0

En prestijli Bitcoin borsası Samsung ile ortaklık duyurusu yaptı. ABD merkezli kripto para borsası Gemini, Güney Koreli dev teknoloji şirketi Samsung’la ortaklık kurduğunu açıkladı.


En prestijli Bitcoin borsası Samsung ile ortaklık kurdu

 

ABD’li dev kripto para borsası Gemini, gücüne güç katmaya devam ediyor. Tyler Winklevoss’un CEO’su olduğu şirket, Güney Kore’nin teknoloji devi Samsung ile birlikte kripto paraların kitlesel kabulünün de hızlandıracak yeni bir ortaklık anlaşmasına imza attığını duyurdu.

Ortaklık gereği Gemini, Samsung’un yerel blockchain cüzdanına güç verecek, bunun yanında Samsung’da ABD ve Kanada gibi ülkelerde bulunan 4 milyonu aşkın kullanıcısının Gemini mobil uygulamasına doğrudan bağlanmasının önünü açacak. Yapılan bu anlaşmayla Gemini, Samsung’un Blockchain Cüzdanına entegre olan ilk kripto para borsası oldu.

koinmedya_brave

Gemini’nin kurucu ortağı Tyler Winklevoss ortaklığın ardından açıklamalarda bulundu:

”Samsung Electronics, dünyanın teknoloji üreten en seçkin ve durmaksızın kendini geliştiren markalarından biri. Bunu şirketin son yıllarda blockchain teknolojisini ürettiği cep telefonlarına entegre etmesinden de anlayabiliriz. Kriptonun dünya çapında çok daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak amacıyla Samsung’la birlikte çalışmaktan oldukça mutlu ve gururluyuz.”

Samsung çok güçlü geliyor!

Dünyada android’in telefon piyasasının amiral gemisi olarak olarak tabir edilen Samsung, son yıllarda önemli geliştirmelere imza atıyor. Şirket geçen yıl kripto para birimlerinin benimsenmesine de büyük katkı sağlayan blockchain cüzdanını tanıtmasının yanında, bu ayın başlarında da dünyanın ilk 5G akıllı telefonu olan kuantum şifreleme teknolojisine sahip Galaxy A Quantum’u piyasaya sürdü.

Bitcoin borsası Samsung

İlgili haber: Samsung ile Bitcoin ve kripto para ödemeleri 50 milyon lokasyonda geçerli oluyor

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

Etiketler: