BTC : 65666 ₺ ETH : 1644 ₺ XRP : 1.387 ₺ LTC : 317 ₺ USDT : 6.786 ₺ XLM : 0.5436 ₺
Anasayfa İnceleme 2019’un en iyi 5 Bitcoin borsası

2019’un en iyi 5 Bitcoin borsası

2019’un en iyi 5 Bitcoin borsası
0
huobi_koinmedya

2019’un en iyi 5 Bitcoin borsası incelememize hoş geldiniz. Borsaları kategorize ederek, her kategori için en iyisini sizlere sunmaya çalıştık.


2019’un en iyi 5 Bitcoin borsası hangileri

 

Kripto para piyasaları, 2018 kripto kara kışından sonra gerek Bitcoin’in yeniden yükselmeye başlaması, gerekse Facebook gibi dünya çapında firmaların kripto paralara ilgi duymaya başlamasıyla, adeta yaz mevsimine girdi.

İlgili haber: Facebook, Libra’yı tanıttı – Libra hakkında bilmeniz gerekenler

koinmedya_brave

Hazır piyasalar kaynamaya başlamışken bizde kripto paraların olmazsa olmazı kripto para değişim borsalarını inceledik. Tabi piyasada çok çeşitli kripto para borsaları ve çeşitli yatırımcı grupları olduğu için, borsaları kategorize ettik.

En düşük Fee ücreti: Binance

2017’de kurulmasına karşın, kısa zamanda dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olmayı başaran Binance, bu başarısını biraz da düşük fee ücretlerine borçlu. Binance aylık 0-100 BTC işlem hacmi olan traderlardan %0.1 işlem ücreti keserken, 100-500 BTC arası işlem hacmi olan traderlardan da %0.09 işlem ücreti keserek, piyasadaki en düşük komisyon ücretine sahip kripto para borsaları arasına adını yazdırıyor.

Bu oranlara ek olarak portföyünüzde BNB bulundurarak, Binance borsasında ekstra %25’lik bir indirim daha sağlayabiliyorsunuz. Bu durum Binance’yi oldukça cazip kılmakta.

en iyi 5 Bitcoin borsası

koinmedya_brave

Kripto para çeşitliliği bakımından: HitBTC

Ne idüğü belirsiz kripto paralara yatırım yapmak istiyorsanız HitBTC sizin için doğru adres 😊 CoinMarketCap verilerine göre bünyesinde 800’den fazla işlem paritesi bulunduran HitBTC, bu alanda bir numara olduğunu bizlere gösteriyor. Gizemli ve çoğu kriptosever tarafından bilinmeyen kripto paralarla işlem yapmak istiyorsanız HitBTC’yi kullanabilirsiniz.

en iyi 5 Bitcoin borsası

Çaylak yatırımcı için en iyisi: XCODEX

Kripto para borsalarının karışıklığı, kripto sektörüne yeni girmiş hemen hemen herkesin korkulu rüyasıdır. Ancak XCODEX basitliğiyle tüm bu korkularınızı yenmenize imkan veriyor. Basit ve anlaşılabilir ara yüzü sayesinde, çaylak yatırımcılar için en iyisi XCODEX diyebiliriz.

en iyi 5 Bitcoin borsası

Tecrübeli yatırımcılar için en iyisi. Bittrex

HitBTC gibi, yatırımcısına oldukça fazla sayıda işlem paritesi sunan Bittrex, likidite akıcılığı bakımından da profesyonel traderları bünyesinde barındırıyor. Kripto para fiyatlarının neredeyse 1 saniye bile yerinde durmadığı Bittrex, alım satım emirlerini eşitlemek için süper hızlı bir eşleştirme motoruna sahip.

en iyi 5 Bitcoin borsası

Vadeli işlemler için en iyisi: BitMEX

Ben vadeli işlem yaparım, short girerim long girerim diyorsanız, sizleri, Bitcoin vadeli işlemlerinin tartışmasız kralı BitMEX’le tanıştırmak isterim. BitMEX’te traderlar Cardano, EOS ve XRP dahil olmak üzere bir dizi kripto vadeli işlem sözleşmesine erişebilirler.

en iyi 5 Bitcoin borsası