BTC : 85484 ₺ ETH : 2845 ₺ XRP : 2.167 ₺ LTC : 416.6 ₺ USDT : 7.323 ₺ XLM : 0.7598 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. 1 Dolar altı en iyi 3 altcoin XRP – TRX ve IOTA

1 Dolar altı en iyi 3 altcoin XRP – TRX ve IOTA

1 Dolar altı en iyi 3 altcoin XRP – TRX ve IOTA
0
huobi_koinmedya

1 Doların altındaki en iyi 3 altcoin XRP – TRX ve IOTA. Bugün sizler için fiyatı 1 doların altında olan en iyi 3 altcoin incelemesi yapacağız.


1 Doların altındaki en iyi 3 altcoin XRP – TRX ve IOTA incelemesi

 

Bitcoin önderlik ettiğinde kripto paralar dünyanın en heyecan verici yatırım araçlarından biridir. Ancak böyle zamanlarda Bitcon’den daha karlı altcoinlerde olabilir. Bizde sizler için 1 dolar altı en iyi 3 altcoin incelemesi yaptık.

IOTA (MIOTA)

Tamamen nesnelerin internetine odaklanmış ve gelecek için büyük bir umut vaat eden IOTA listemize ilk sıradan giren altcoinimiz oldu. An itibariyle 0.42 dolardan listelenen ve 1,162 milyar dolar hacimle CoinMarketCap’te 15. Sırada bulunan IOTA, son zamanlarda Jaguar ile yaptığı anlaşmayla adından sıkça söz ettirmişti. MIOTA’nın olası bir altcoin boğa koşusunda yatırımcısına ciddi bir kazanç getireceğini düşünüyoruz. Bu arada IOTA için tüm zamanların en iyi fiyatının 5.23 dolar olduğunu hatırlatmakta da fayda var. Yani şuan ki fiyatının yaklaşık olarak 13 katı.

koinmedya_brave

İlgili haber: IOTA Jaguar ile anlaştı, fiyat uçtu

en iyi 3 altcoin

Ripple (XRP)

2018 ayı sezonu boyunca gösterdiği güçlü duruşuyla herkesin saygısını kazanan XRP’nin, içinde bulunduğumuz 2019 yılında beklenenin altında kaldığını söyleyebiliriz. Gönül isterdi ki XRP şu an 0.70 dolar civarlarında olsun ancak hala 0.40 dolar bandını aşabilmiş değil. Fakat XRP’nin hala XRP olduğunu hatırlatmakta fayda var. Ripple’ın önümüzdeki süreçte, xRapid ve RippleNet gibi projelerinden aldığı ivmeyle, herkesi şaşırtabilecek bir konuma gelebileceğini düşünüyoruz.

en iyi 3 altcoin

koinmedya_brave

Tron (TRX)

Tron Ceo’su Justin Sun tartışmalı tweetleriyle her zaman gündemde kalmak isteyen biri gibi algılansa da, aslında büyük işler yaptığının da altını çizmek lazım. Özellikle BitTorrent ile yapılan anlaşmalar ve BTT token’ın çıkartılması, kripto paraların, en çok kullanılan indirme platformu olan BitTorrent’te kullanılabilmesinin önünü açmıştır. Ayrıca Tron’daki işlemlerin Ethereum platformlarından çok daha hızlı gerçekleştiğini belirtmekte de fayda var. Tron’un son 1 yıldır yaptığı anlaşmalara ve geliştirmelere baktığımızda 0.30 dolardan en değiştiren TRX’in an itibariyle iyi bir yatırım aracı olduğunu söyleyebiliriz.

en iyi 3 altcoin xrp

Etiketler: