BTC : 84313 ₺ ETH : 2924 ₺ XRP : 1.907 ₺ LTC : 368.8 ₺ USDT : 7.618 ₺ XLM : 0.6049 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para PiyasasıGenel piyasa
  3. Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri
0
İçindekiler gizle

Bu sayfada sizlere düzenli olarak günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinler hakkında haberler paylaşacağız.


Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri hangileri?

Yazımız size günlük bazda en fazla kazandıran kripto paraları ile en fazla kaybettiren kripto paraları hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor. Yazımıza başlarken şu bilgiyi de hatırlatmakta fayda var. Kripto para piyasası son derece volatil bir piyasa olduğu için günlük bazda en fazla artan coinler ile en çok düşen coinler sıralaması değişebilmektedir.

 

koinmedya_brave

 

İlginizi çekebilir: Yeni başlayanlar için kripto para rehberi: Nedir, nereden alınır, ne zaman alınmalı, nelere dikkat edilmeli?

Bu nedenle verdiğimiz liste yazının yazıldığı andaki verilere göre hazırlanmıştır.

22 Haziran – En fazla kazandıran coinler

22 Haziran Pazartesi gününün en fazla kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin DigiByte. DigiByte bugün Binance’te listelendi. Bu listeleme ile koinde % 22’lik bir artış meydana geldi. DigiByte son artışla birlikte fiyatını 0,021 dolar seviyesine taşıdı.

en-fazla-kazandiran-coinleri-koinmedya-com

En fazla kazandıran coinler listemizin ikinci sırasında ise SwissBorg yer alıyor. SwissBorg % 44’lük bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,14 dolar seviyelerine geldi. SwissBorg’un 103 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin üçüncü sırasında Ren yer alıyor. Ren % 12’lik bir yükseliş gerçekleştirdi ve fiyat 0,13 dolar seviyelerine geldi. Ren’in 115 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

22 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında Compound yer alıyor. Compound % 22’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 276 dolar seviyelerine geriledi. Compound’ın 707 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en-fazla-kaybettiren-coinleri-koinmedya-com-

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin iki numarasında Aave yer alıyor. Aave % 8,90’lık bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,14 dolar seviyelerine geriledi. Aave’nin 184 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin üçüncü sırasında Loopring yer alıyor. Loopring %6,67’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,08 dolar seviyelerine geriledi. Loopring’in 90 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

19 Haziran – En fazla kazandıran coinler

19 Haziran Cuma gününün en fazla kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin Compound. Compound güzel bir artış gerçekleştirdi ve yatırımcısına % 53’lük bir getiri sağladı. Yazının yazıldığı sırada Compound 543 milyon dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla kaybettiren coinler Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

En fazla kazandıran coinler listemizin ikinci sırasında ise Aave yer alıyor. Aave % 24’lük bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,14 dolar seviyelerine geldi. Aave’nin 183 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin üçüncü sırasında Synthetix yer alıyor. Synthetix % 17,82’lik bir yükseliş gerçekleştirdi ve fiyat 1,33 dolar seviyelerine geldi. Synthetix’in 249 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

19 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında Seele-N yer alıyor. Seele-N % 16,21’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,109 dolar seviyelerine geriledi. Seele-N’nin 76 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en fazla kaybettiren coinler Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin iki numarasında ABBC Coin yer alıyor. ABBC Coin % 16,05’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,105 dolar seviyelerine geriledi. ABBC Coin’in 58 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin üçüncü sırasında Blockstack yer alıyor. Blockstack % 8,80’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,142 dolar seviyelerine geriledi. Blockstack’ın 68 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

14 Haziran – En fazla kazandıran coinler

14 Haziran Pazar gününün en fazla kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin Xensor. Xensor güzel bir artış gerçekleştirdi ve yatırımcısına % 15,45’lik bir getiri sağladı. Yazının yazıldığı sırada Xensor 61 milyon dolarlık bir değere ulaştı.

en-fazla-kazandiran-coinleri-koinmedya-com

En fazla kazandıran coinler listemizin ikinci sırasında ise SwissBorg yer alıyor. SwissBorg % 12,27’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,09  dolar seviyelerine geldi. SwissBorg’un 66 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin üçüncü sırasında Augur yer alıyor. Augur % 7,29’luk bir yükseliş gerçekleştirdi ve fiyat 16,19 dolar seviyelerine geldi. Augur’un 178 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

14 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında Komodo yer alıyor. Komodo % 11,11’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,75 dolar seviyelerine geriledi. Komodo’nun 90 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en-fazla-kaybettiren-coinleri-koinmedya-com-

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin iki numarasında VeChain yer alıyor. VeChain % 9,04’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,008 dolar seviyelerine geriledi. VeChain’in 475 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin üçüncü sırasında Aave yer alıyor. Aave % 8,46’lık bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,087 dolar seviyelerine geriledi. Aave’nin 113 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

13 Haziran – En fazla kazandıran coinler

13 Haziran Cumartesi gününün en fazla kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin Verge. Verge güzel bir artış gerçekleştirdi ve yatırımcısına % 21,63’lük bir getiri sağladı. Yazının yazıldığı sırada Verge 120 milyon dolarlık bir değere ulaştı.

en-fazla-kazandiran-coinleri-koinmedya-com

En fazla kazandıran coinler listemizin ikinci sırasında ise Komodo yer alıyor. Komodo % 16’lık bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,85  dolar seviyelerine geldi. Komodo’nun 103 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin üçüncü sırasında Siacoin yer alıyor. Siacoin % 14,57’lik bir yükseliş gerçekleştirdi ve fiyat 0,003 dolar seviyelerine geldi. Siacoin’in 132 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

13 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında Zilliqa yer alıyor. Zilliqa % 11’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,023 dolar seviyelerine geriledi. Zilliqa’nın 234 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en-fazla-kaybettiren-coinleri-koinmedya-com-

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin iki numarasında Maker yer alıyor. Maker % 7,84’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 550 dolar seviyelerine geriledi. Maker’ın 553 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin üçüncü sırasında DigiByte yer alıyor. DigiByte % 7,66’lık bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,021 dolar seviyelerine geriledi. DigiByte’ın 278 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

12 Haziran – En fazla kazandıran coinler

12 Haziran Cuma gününün en fazla kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin  DigiByte . DigiByte güzel bir artış gerçekleştirdi ve yatırımcısına % 17’ye varan bir getiri sağladı. Yazının yazıldığı sırada DigiByte 294 milyon dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla kaybettiren coinler Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

En fazla kazandıran coinler listemizin ikinci sırasında ise Kyber Network yer alıyor. Kyber Network % 15’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 1,24  dolar seviyelerine geldi. Kyber Network’ün 223 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin üçüncü sırasında Aave yer alıyor. Aave % 13,06’lık bir yükseliş gerçekleştirdi ve fiyat 0,09 dolar seviyelerine geldi. Aave’nin 124 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

12 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında Maker yer alıyor. Maker % 14’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 592 dolar seviyelerine geriledi. Maker’ın 596 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en fazla kaybettiren coinler Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin iki numarasında Aelf yer alıyor. Aelf % 6,38’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,1 dolar seviyelerine geriledi. Aelf’in 59 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin üçüncü sırasında Divi yer alıyor. Divi % 6,32’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,04 dolar seviyelerine geriledi. Divi’nin 75 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

11 Haziran – En fazla kazandıran coinler

11 Haziran Perşembe gününün en fazla kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin  VeChain. VeChain güzel bir artış gerçekleştirdi ve yatırımcısına % 17’ye varan bir getiri sağladı. Yazının yazıldığı sırada VeChain 525 milyon dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla kaybettiren coinler Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

En fazla kazandıran coinler listemizin ikinci sırasında ise Horizen yer alıyor. Horizen % 16,50’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 7,97 dolar seviyelerine geldi. Horizen’in 73 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin üçüncü sırasında DigiByte yer alıyor. DigiByte % 11,71’lik bir yükseliş gerçekleştirdi ve fiyat 0,019 dolar seviyelerine geldi. DigiByte’ın 251 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

11 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında THETA yer alıyor. THETA % 14’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,208 dolar seviyelerine geriledi. THETA’nın 181 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en fazla kaybettiren coinler Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin iki numarasında Kyber Network yer alıyor. Kyber Network % 13,42’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 1,06 dolar seviyelerine geriledi. Kyber Network’ün 190 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin üçüncü sırasında Electroneum yer alıyor. Electroneum % 12,39’luk bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,006 dolar seviyelerine geriledi. Electroneum’un 68 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

10 Haziran – En fazla kazandıran coinler

10 Haziran Çarşamba gününün en fazla kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin  Kyber Network. Kyber Network güzel bir artış gerçekleştirdi ve yatırımcısına % 40’a varan bir getiri sağladı. Yazının yazıldığı sırada Kyber Network 223 milyon dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla kaybettiren coinler Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

En fazla kazandıran coinler listemizin ikinci sırasında ise Aave yer alıyor. Aave % 21,56’lık bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,09 dolar seviyelerine geldi. Aave’nin 121 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

İlginizi çekebilir: Haftanın Önemli Kripto Para Haberleri: Beklentiler, analizler, uzman yorumları ve fiyat tahminleri

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin üçüncü sırasında Zilliqa  yer alıyor. Zilliqa % 17,52’lik bir yükseliş gerçekleştirdi ve fiyat 0,025 dolar seviyelerine geldi. Zilliqa’nın 264 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

10 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında WAX yer alıyor. WAX % 20,51’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,06 dolar seviyelerine geriledi. WAX’ın 73 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en fazla kaybettiren coinler Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin iki numarasında HedgeTrade yer alıyor. HedgeTrade % 7,95’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 1,78 dolar seviyelerine geriledi. HedgeTrade’in 513 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin üçüncü sırasında Unibright yer alıyor. Unibright % 4,06’lık bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,41 dolar seviyelerine geriledi. Unibright’in 61 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

09 Haziran – En fazla kazandıran coinler

09 Haziran Salı gününün en fazla kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin  Maker. Maker güzel bir artış gerçekleştirdi ve yatırımcısına % 20’ye varan bir getiri sağladı. Yazının yazıldığı sırada Maker 660 milyon bir değere ulaştı.

en fazla kazandıran coinleri

En fazla kazandıran coinler listemizin ikinci sırasında ise Aave yer alıyor. Aave % 19,73’lük bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,07 dolar seviyelerine geldi. Aave’nin 101 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin üçüncü sırasında Kyber Network  yer alıyor. Kyber Network % 15,57’lik bir yükseliş gerçekleştirdi ve fiyat 0,87 dolar seviyelerine geldi. Kyber Network’ün 158 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

09 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında Divi yer alıyor. Divi % 7,18’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 2 dolar seviyelerine geriledi. HedgeTrade’in 79 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en fazla kaybettiren coinleri

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ikinci sırasında Unibright yer alıyor. Unibright % 6,18’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,42 dolar seviyelerine geriledi. Unibright’in 63 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

İlgili yazı için bakınız: Bitcoin 2020 yılının en çok kazandıran yatırım aracı oldu

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin üç numarasında HedgeTrade yer alıyor. HedgeTrade % 4,74’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 1,94 dolar seviyelerine geriledi. HedgeTrade’in 558 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

08 Haziran – En fazla kazandıran coinler

08 Haziran Pazartesi gününün en fazla kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin  Aion. Aion güzel bir artış gerçekleştirdi ve yatırımcısına % 10,67’lik bir getiri sağladı. Yazının yazıldığı sırada Aion, 0,13 dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla kazandıran coinleri

En fazla kazandıran coinler listemizin ikinci sırasında ise WAX yer alıyor. WAX  % 9,71’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,07 dolar seviyelerine geldi. WAX’ın 94 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin üçüncü sırasında Basic Attention Token yer alıyor. BAT % 8,88’lik bir yükseliş gerçekleştirdi ve fiyat 0,24 dolar seviyelerine geldi. BAT’ın 364 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

08 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında HedgeTrade yer alıyor. HedgeTrade % 15,84’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 2 dolar seviyelerine geriledi. HedgeTrade’in 576 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en fazla kaybettiren coinleri

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ikinci sırasında MaidSafeCoin yer alıyor. MaidSafeCoin % 5,58’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,125 dolar seviyelerine geriledi. MaidSafeCoin’in 56 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin üç numarasında ise Loopring yer alıyor. % 4,63’lük bir düşüşün olduğu Loopring 0,082 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle Loopring’in  piyasa değeri 87 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

07 Haziran – En fazla kazandıran coinler

07 Haziran Pazar gününün en fazla kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin  Loopring. Loopring güzel bir artış gerçekleştirdi ve yatırımcısına % 26,40’lık bir getiri sağladı. Yazının yazıldığı sırada loopring, 0,08 dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla kazandıran koinler

En fazla kazandıran coinler listemizin ikinci sırasında ise Maker yer alıyor. Maker % 11,43’lük bir yükseliş yaşadı ve fiyat 527 dolar seviyelerine geldi. Maker’ın 529 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin üçüncü sırasında MaidSafeCoin yer alıyor. MaidSafeCoin % 7,54’lük bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,13 dolar seviyelerine geldi. Divi’nin 60 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

07 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında IOST yer alıyor. c% 7,31’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,004 dolar seviyelerine geriledi. IOST’un 59 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en fazla kaybettiren koinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ikinci sırasında THETA yer alıyor. THETA % 6,62’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,25 dolar seviyelerine geriledi. THETA’nın 223 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin üç numarasında ise SOLVE yer alıyor. % 6,01’lik bir düşüşün olduğu SOLVE 0,17 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle SOLVE’ün  piyasa değeri 57 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

06 Haziran – En fazla kazandıran coinler

06 Haziran Cumartesi  gününün en fazla artan kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin  Zilliqa. Zilliqa güzel bir artış gerçekleştirdi ve yatırımcısına % 18,82’lik bir getiri sağladı. Yazının yazıldığı sırada Zilliqa, 0,02 dolarlık bir değere ulaştı.

En fazla kazandıran coinler

En fazla kazandıran coinler listemizin ikinci sırasında ise Xensor yer alıyor. Xensor % 15,12’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,05 dolar seviyelerine geldi. Xensor’ün 56 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin üçüncü sırasında Divi yer alıyor. Divi % 13,66’lık bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,046 dolar seviyelerine geldi. Divi’nin  79 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

06 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında Ren yer alıyor. Ren % 6,14’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,08 dolar seviyelerine geriledi. Ren’in 76 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en falz kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ikinci sırasında MaidSafeCoin yer alıyor. MaidSafeCoin %5,72’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,12 dolar seviyelerine geriledi. MaidSafeCoin’in 55 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin üç numarasında ise THETA alıyor. % 5,59’luk bir düşüşün olduğu THETA 0,27 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle THETA’nın  piyasa değeri 237 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

05 Haziran – En fazla kazandıran coinler

05 Haziran Cuma  gününün en fazla artan kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin  WAX. WAX muazzam bir artış gerçekleştirdi ve yatırımcısına % 57,93’lük bir getiri sağladı. Yazının yazıldığı sırada WAX, 0,07 dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla kazandıran koinler

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin ikinci sırasında Divi yer alıyor. Divi % 29,77’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,04 dolar seviyelerine geldi. Divi’ninn  69milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

En fazla kazandıran coinler listemizin üçüncü sırasında ise Komodo yer alıyor. Komodo % 9,81’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,74 dolar seviyelerine geldi. Komodo’nun 88 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

05 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında Loopring yer alıyor. Loopring % 10,60’lık bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,06 dolar seviyelerine geriledi. Loopring’in  68 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

En fazla kaybettiren koinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ikinci sırasında Electroneum yer alıyor. Electroneum  % 7,15’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,007 dolar seviyelerine geriledi. Electroneum’un 80 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin üç numarasında ise Siacoin alıyor. % 6,28’lik bir düşüşün olduğu Siacoin 0,002 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle Siacoin’in  piyasa değeri 112 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

04 Haziran – En fazla kazandıran coinler

04 Haziran Perşembe gününün en fazla artan kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin  HedgeTrade. HedgeTrade % 19,67’lik bir yükseliş gerçekleştirdi. Yazının yazıldığı sırada HedgeTrade 2,70  dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla kazandıran koinler

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin ikinci sırasında Loopring yer alıyor. Loopring % 14,55’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,07 dolar seviyelerine geldi. Loopring’in  76 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

En fazla kazandıran coinler listemizin üçüncü sırasında ise Quant yer alıyor. Quant  % 14,38’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 7,82 dolar seviyelerine geldi. Quant’ın 94 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

04 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında MaidSafeCoin yer alıyor. MaidSafeCoin % 6,95’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,12 dolar seviyelerine geriledi. MaidSafeCoin’in  58 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ikinci sırasında VeChain yer alıyor. VeChain % 3,97’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,006 dolar seviyelerine geriledi. VeChain’in 378 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin üç numarasında ise Aave yer alıyor. % 3,46’lık bir düşüşün olduğu Aave 0,06 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle Aave’nin  piyasa değeri 79 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

03 Haziran – En fazla kazandıran coinler

03 Haziran Çarşamba gününün en fazla artan coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en çok artan koin Loopring. Loopring % 14,52’lik bir yükseliş gerçekleştirdi. Yazının yazıldığı sırada Loopring 0,06 dolarlık bir değere ulaştı.

en-fazla-kazandiran-ve- kaybettiren-kripto-paralari-koinmedya-com-

Günün en fazla kazandıran kripto paraları listesinin ikinci sırasında Numeraire yer alıyor. Numeraire % 13,99’luk bir yükseliş yaşadı ve fiyat 24,92 dolar seviyelerine geldi. Numeraire’nin  65milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

En çok artan coinler listemizin üçüncü sırasında ise Siacoin yer alıyor. Siacoin % 9,32’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,002 dolar seviyelerine geldi. Siacoin’in 181 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

03 Haziran – En fazla kaybettiren kripto paralar

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ilk sırasında Flexacoin yer alıyor. Flexacoin % 4,35’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,003 dolar seviyelerine geriledi. Flexacoin’in  86 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en-fazla-kazandiran-ve- kaybettiren-kripto-paralari-koinmedya-

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ikinci sırasında Energi yer alıyor. Energi % 2,73’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 2,48 dolar seviyelerine geriledi. Energi’nin 73 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en çok düşen coinleri listesinin üç numarasında ise Hyperion yer alıyor. % 2,05’lik bir düşüşün olduğu Hyperion 0,4 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle Hyperion’un  piyasa değeri 130 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

ilginizi çekebilir: Güncel HyperionX (TREE) rehberi: HyperionX (TREE) nedir?

02 Haziran – Günün en fazla kazandıran kripto paraları

Kripto para dünyasını yakından takip edenler son 24 saat içerisinde Bitcoin ve kripto paralarda heyecanlandıran hareketliliğe şahit oldular. Bitcoin dün 10 bin doları kırarken bugün kazanımlarını bir anda silerek 9.500 dolar seviyelerine geriledi.

02 Haziran Salı gününün en fazla artan coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en çok artan koin Flexacoin. Flexacoin % 14,53’lük bir yükseliş gerçekleştirdi. Yazının yazıldığı sırada Flexacoin 0,003 dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla artan coinler

En fazla artan coinler listemizin ikinci sırasında % 3,89’luk yükseliş gerçekleştiren Stellar yer alıyor. Son yükselişle Stellar fiyatını 0,07 dolara taşımış durumda. Stellar yazının yazıldığı sırada 1 milyar 575 milyon dolarlık piyasa değerine sahip.

En çok artan coinler listemizin üçüncü sırasında ise Decred yer alıyor. Decred % 3,79’luk bir yükseliş yaşadı ve fiyat 15,66 dolar seviyelerine geldi. Decred’in 181 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

02 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ilk sırasında Aave yer alıyor. Aave % 9,74’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,06 dolar seviyelerine geriledi. Aave’nin  78 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en çok düşen koinler

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ikinci sırasında Maker yer alıyor. Maker % 8,92’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 416 dolar seviyelerine geriledi. Maker’ın 418 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en çok düşen coinleri listesinin üç numarasında ise ABBC Coin yer alıyor. % 7,81’lik bir düşüşün olduğu ABBC Coin 0,100 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle ABBC Coin’in piyasa değeri 56 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

01 Haziran – Günün en fazla kazandıran coinleri

01 Haziran Pazartesi gününün en fazla artan coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en çok artan koin Zilliqa. Zilliqa % 20’lik bir yükseliş gerçekleştirdi. Yazının yazıldığı sırada Zilliqa 0,017 dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla artan coinler

En fazla artan coinler listemizin ikinci sırasında % 17’lik yükseliş gerçekleştiren OmiseGo yer alıyor. Son yükselişle OmiseGo  fiyatını 1,75 dolara taşımış durumda. OmiseGo yazının yazıldığı sırada 246 milyon dolarlık piyasa değerine sahip.

En çok artan coinler listemizin üçüncü sırasında ise Loopring yer alıyor. Loopring % 11,79’luk bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,05 dolar seviyelerine geldi. Loopring’in 57 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

01 Haziran – En fazla kaybettiren kripto paralar

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ilk sırasında Flexacoin yer alıyor. Flexacoin % 18,56’lık bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,0026 dolar seviyelerine geriledi. Flexacoin’in  75 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en çok düşen koinler

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ikinci sırasında Ren yer alıyor. Ren  % 7,74’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,09 dolar seviyelerine geriledi. Ren’in 77 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en çok düşen coinleri listesinin üç numarasında ise Blockstack yer alıyor. % 5,71’lük bir düşüşün olduğu Blockstack 0,139 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle Blockstack‘ın piyasa değeri 61 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.