BTC : 80149 ₺ ETH : 1.72 ₺ XRP : 43.57 ₺ LTC : 7.727 ₺ USDT : 326.1 ₺ XLM : 0.2221 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Electroneum (ETN) Neden Yükseliyor? ETN Yeni Milyoner Yatırımcı Çıkarma Potansiyeline Sahip Görünüyor. (3 Temel Gerekçe)

Electroneum (ETN) Neden Yükseliyor? ETN Yeni Milyoner Yatırımcı Çıkarma Potansiyeline Sahip Görünüyor. (3 Temel Gerekçe)

Electroneum (ETN) Neden Yükseliyor? ETN Yeni Milyoner Yatırımcı Çıkarma Potansiyeline Sahip Görünüyor. (3 Temel Gerekçe)
0

Gözden kaçıyor değil mi? Popüler kripto paralara odaklanınca, potansiyeli olan projeleri hep kaçırıyoruz. Bu makalede Electroneum (ETN) neden yükseliyor? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Gerçekten milyoner yatırımcı çıkarma potansiyeline sahip mi birlikte değerlendireceğiz.


Electroneum (ETN) Neden Yükseliyor? 3 Kritik Gerekçe

 

Artık kripto para topluluğunda kabul gören bir fikir birliği var. Kitlelerin kriptoyu kabul etmesiyle büyüme dalgası devam edecek. Gerçekten bir projeye sahip, bir sorunu çözen platformlar, gelecekte en büyük kazançları yatımcılarına sunacaklar. İşte bu platformlardan biri de şüphesiz Electroneum (ETN), ETN platformu. Dünyadaki 350 Milyon akıllı telefon kullancısına hitap eden bir teknoloji kullanıyor. VeChain’in (VET) de en büyük ortaklarından biri olan PWC’ye göre bu 3 Trilyon dolarlık bir pasta.

ETN’nin geleceğin kripto paralarından biri olmasını sağlayacak 3 temel dinamikten bahsedeceğim.

koinmedya_brave

ETN Yeni Milyoner Yatırımcı Çıkarma Potansiyeline Sahip Görünüyor. Bunu sağlayacak 3 Temel Gerekçe

Beklenen KYC Süreci.

Electroneum’u (ETN) bir üst kategoriye taşıyacak en önemli başlık diyebiliriz. Bu özellik ona devletler nazarında bir meşruiyet kazandıracak. ETN’nin yaygın bir şekilde kullanılmasını destekleyecek. Ülkelerin, kripto paraları bir ödeme alternatifi olarak görme konusunda oldukça yavaş davrandığını biliyoruz. Sebebi zaten bildiğiniz narkotik işlerde kullanılması ve kara para aklama konusu. Electroneum bu açığı KYC (kullanıcı kişisel bilgileri) ile kapatıyor. Bu aslında ülkelerin beklediği ve mali düzenlemelere uygunluk imkanı veriyor olacak. Ancak bunun da farklı komplikasyonları olacaktır. Kişilerin mahremiyetine zarar verme kaygısı ters tepebilir. Ancak son dönemdeki fiyat yükselişinin arkasında beklenen KYC altyapısının hazırlanıyor ve sisteme monte ediliyor olmasının olduğunu hatırlatmak istiyorum.

Telekom Şirketleri İle Çalışabilme Potansiyeli

Yaklaşan KYC özelliği, dünyanın heryerindeki telekom şirketleri ile çalışabilme konusunda eşsiz fırsatlar sunuyor ETN’ye. 100 Milyondan daha fazla kullanıcısı olan şirketlerinde olduğu düşünüldüğünde, ETN’nin büyümeyle ilgili yol haritasının göz kamaştırıcı olduğunu sizlerde görmüş olacaksınız. ETN platformu bu anlaşmalardan birini yapar ve bir kez bile olsun momentum alırsa fiyatın 1 Dolara dokunacağını söylemek abartı olmaz.

3. ETN İşlem Hızı

ETN’nin anlık ödemelerle ilgili bir patent başvurusu var. Görülen o ki patent süreci tamamlanmış. Alınan patent sadece ETN ödemeleri için değil diğer kripto paraları da kapsıyor.  Kripto paraları anında harcayabilme özelliği sadece ETN için değil, diğer Altcoin’ler için de aşılamayan sorunları bertaraf edecek. Bu sorunu çözecek patentin merkezinde ETN olduğundan dolayı hiç görülmemiş bir büyüme yakalayabilir. ETN teknolojisi ile daha önce girilemeyen bir pazar olan e-ticaret pazarına da girme şansı olacak.

Potansiyeli ile fiyatı arasında bir orantısızlık olduğu aşikar, ETN şu anki fiyatı ”beni al” veya ”beni değerlendir” diye çığlık atıyor. Demedi demeyin, kaçan balık büyük olur. Şu anda ticari işlemlerin tamamını, neredeyse iki borsada yapılıyor, Cryptopia ve Kucoin borsasında. Güncel değeri 0,014867 Dolar. 

Yakın zamanda ETN’yi Binance’de listelendiği haberlerini okursanız şaşırmayın. Ekip bu konuda da girişimlerde bulunuyor.

Electroneum (ETN) neden yükseliyor sorusunun cevabı işte bu potansiyelde yatıyor.

Ticari işlemler için ayrıca bir araştırma yapmanızı ve yatırımı ondan sonra düşünmeniz, sizin için en doğru hareket olacaktır.