BTC : 84323 ₺ ETH : 2932 ₺ XRP : 1.914 ₺ LTC : 371 ₺ USDT : 7.611 ₺ XLM : 0.5949 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Düşüş Trendinde ki Tron’un Fiyat Destek Noktası

Düşüş Trendinde ki Tron’un Fiyat Destek Noktası

Düşüş Trendinde ki Tron’un Fiyat Destek Noktası
0

Tron dünden beri elde ettiği kazanımlarını yavaş yavaş kaybediyor. Bunun nedeni tam olarak bilinmiyor. Tron fiyat destek noktası burada önemli olacak. İlginç olan ise, Altcoin’lerin Bitcoin’e göre daha fazla kan kaybediyor.


Tron Fiyat Destek Noktası Kritik

 

3 Ekim’den beri, günlük işlem hacminde bir artış görünüyordu. 0.021 Sats olan TRX, 0.027 Sats’a kadar ulaştı. Ancak dünden beri fiyat tekrar düşüş eğilimine girdi. TRX şu anda 0.025 Sats’tan işlem görüyor. Geliştirici ekip arka tarafta ciddi güncellemeler yapıyor ve 2018 sonuna kadar yapılması planlanan yol haritasını yatırımcı topluluğuna paylaşıyordu. Bu trend Tron’un ilk 10’a girmesini zorlaştırcak.

koinmedya_brave

Tron Fiyat Destek Noktası 375 Sats

Kripto para ticaretinde volatiliteden dolayı güçlü çıkışların ardından, gelen sert düşüşler ender olarak görünen bir durum değil. Yatırımcılar buna defalarca şahit olmuşlardır. Son bir haftadır artan fiyat TRX’i ilk 10’a sokacak beklentisi vardı. Ancak bu olumlu beklenti şimdilik gerçekleşmeyecek gibi görünüyor. Buna rağmen Tron’un 375 Sats’ın altına düşmesi beklenmiyor.

Uzamanların izah etmekte zorlandığı bir durum var, bu son ticaret yılında çok net bir şekilde görünüyor. Altcon’ler BTC’ye göre daha hassas ve fiyat çıkışları ve düşüşleri daha tepkisel. Son bir haftada BTC fiyatında ciddi bir artış olmamasına rağmen, Altcoin’ler için bunu söylemek mümkün değil. Piyasa şartlarına bakıldığında TRX’in bu bantlarda kalacağı görülüyor.

Tron daha önceki yükseliş momentumu boyunca sosyal medyada en fazla konuşulan kripto paralardan biri olmuştu. Şu anda sosyal medyada TRX‘ten çok bahsedildiği söylenemez. TRX yatırımcıları bu aralar yönünü başka kriptolara çevirmiş görünüyor. Zira TRX’in yükseliş trendine girmesi henüz net değil.

Şu anda Tron için her şey bitmiş değil. Günlük ticaret hacmi umut verici, çünkü 220 milyon dolarlık bir hacim bu günkü piyasada fena sayılmaz. Ancak TRX/BTC paritesinde satış baskısında bir miktar düşüş yaşanabilir. Bu gün özellikle TRON yatırımcıları için ilginç bir gün olacak gibi görünüyor. Tron fiyat destek noktası olan 375 Sats’ta tutunabilirse işin rengi değişebilir. Bununla birlikte piyasanın genel gidişatı, önemsenmesi gereken diğer bir nokta.

Etiketler: