BTC : 82046 ₺ ETH : 1.856 ₺ XRP : 46.35 ₺ LTC : 7.672 ₺ USDT : 351.8 ₺ XLM : 0.2413 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri
  3. Dogecoin Tekrar Sert Bir Çıkış Yapabilir! Dikkat Stop Loss’lar Patlatılabilir.

Dogecoin Tekrar Sert Bir Çıkış Yapabilir! Dikkat Stop Loss’lar Patlatılabilir.

Dogecoin Tekrar Sert Bir Çıkış Yapabilir! Dikkat Stop Loss’lar Patlatılabilir.
0

Dogecoin tekrar sert bir çıkış yapabilir, Dogecoin yatırım topluluğunda iyimser bir hava var. Dogecoin  şu  anda kripto para piyasasının içinde bulunduğu karmaşaya rağmen, yatırımcıları için adeta istikrar abidesi gibi duruyor.


Dogecoin Tekrar Sert Bir Çıkış Yapabilir, Bu Beklentinin Kaynağı Nedir?

 

Dogecoin kripto para piyasasının aksine yatımcılarına umut oldu. DOGE, teknik destek noktalarına yaklaşıyor ancak yatırımcıları yeni bir çıkış için oldukça umutlu görünüyor. Son 24 saat içinde piyasadan 10 milyar dolar civarında para çıktı. Tüm Altcoin’ler bundan nasibini aldı. Dogecoin’de bundan nasibini aldı. Son bir kaç gündür piyasadaki kan kaybına direnç gösteremedi.

Dogecoin Tekrar Sert Dogecoin Tekrar Sert Bir Çıkış Yapabilir! Dikkat Stop Loss'lar Patlatılabilir.

koinmedya_brave

Doğal olarak % 8 oranında bir değer kaybı yaşandı. Bu değer kaybı herhangi bir kripto para olsaydı endişe verici olabilirdi ancak Dogecoin cephesinde durum farklı görünüyor. Çünkü Dogecoin sert bir çıkış yapabilir, DOGE topluluğu soğuk kanlılığını koruyor. Topluluktaki heyecan sosyal medyaya yansıyor.

Dogecoin gerçekten ciddiye alınmalı veya alınmamalı mı? konusunda ciddi eleştiriler de yok değil. Chriss Bell’e göre Dogecoin’e olan inanç Bitcoin ile aynı seviyede. O’na göre her iki kripto paranın tasarlayıcıları paranın arkasından çekilmesine rağmen ayakta kalan iki kripto para olarak görüyor. Bildiğiniz gibi Dogecoin’in mimarı bir kaç yıl önce farklı projelere zaman ayırmaya karar verdi.

Dogecoin teknik fiyat analizleri yükseliş potansiyelin devam ettiğini gösteriyor. Vincent Launay yakında Dogecoin sert bir çıkış yapabilir düşüncesinde. Şu anda DOGE negatif bölgede görünüyor. Yatırımcıların dikkatli olmalarında fayda var. Stop Loss ile DOGE fiyatını takip etmenizi öneriyoruz.

Dogecoin‘in tekrar yükselip yükselmeyeceğini görmek gerçekten çok ilginç olacak. Dogecoin şu anda 640 milyon market değerine sahip ve  20. sırada yer alıyor. Soru işareti ise genel piyasanın buna izin verip vermeyeceği.

 

 

Etiketler: