1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. DNA Coin %70+ Arttı, Peki DNA Coin Nedir?

DNA Coin %70+ Arttı, Peki DNA Coin Nedir?

DNA Coin %70+ Arttı, Peki DNA Coin Nedir?
0

EncrypGen projesi blockchain teknolojisini ve uygulamalarını bir adım öteye taşıyan bir proje. Ortaya koydukları kripto parayı araştırma endüstrisi için yeniden tanımladılar.

Bu eşsiz proje kullanıcılarına DNA larını saklama konusunda eşsiz bir uygulama sunuyor ve eğer dilerlerse DNA kripto şifreleri ile kazanç da elde edebiliyorlar.

Aslında firma kurucuları kripto para sektörü ile yeni tanışmışlar. Bununla birlikte uyguladıkları teknoloji sarsıcı. İlk olarak Boston’da Mayıs 2017’de tanıtılmıştı. İlk olarak kendi çoklu zincir teknolojisi üzerine inşa edilmesi planlanmıştı fakat sonradan  ethereum platformu kullanıldı. DNA token ile kullanıcılar kendi DNA bilgilerini kontrol edebilecek ve genetik şifrelerini saklayabilecekler.

DNA tokenının satış değeri insanların lisanslı enstitülere DNA datalarını satması ile ortaya çıkıyor ve şu anda da zaten bu bilgileri satın almaya hazır kayıtlı lisanslı labaratuvarlar ile anlaşma yapılmaya başlanmış durumda, duyumlara göre benzer enstitüler de bu konuda istekliler.

koinmedya_brave

EncrypGen hastalara ve organ vericilere güç veren sağlık, iş ve bilime güvenli bir kaynak sağlayan gelecek nesil bir uygulama ve yazılım geliştiriyor.

Kaynak: Bitcoinist

 

Etiketler: