BTC : 62989 ₺ ETH : 1580 ₺ XRP : 1.231 ₺ LTC : 290.5 ₺ USDT : 6.895 ₺ XLM : 0.4681 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Digibyte kurucusu kripto para endüstrisini aç gözlülükle suçluyor

Digibyte kurucusu kripto para endüstrisini aç gözlülükle suçluyor

Digibyte kurucusu kripto para endüstrisini aç gözlülükle suçluyor
0
huobi_koinmedya

DigiByte Kurucusu Jared Tate, kripto endüstrisinin “açgözlülük ve yaygın yağma” nedeniyle günlük operasyonlarından ayrıldığını duyurdu.


Digitbyte kurucusu Jared Tate kripto endüstrisindeki tartışmalı figürlerden biri. Tate, kripto endüstrisindeki açgözlülük ve yaygın yağmacılık gibi nedenlerle günlük operasyonlardan ayrıldığını açıkladı.

Digibyte kurucusu, kripto endüstrisinde sekiz yıl sonra 15 Mayıs’ta kripto alanından ayrıldığını duyurdu. Jared Tate, bu süre zarfında çok şey öğrendiğini söyledi ve bunlardan birinin, açgözlülüğün kriptoda ve insanların yaşamlarındaki eylemlerinde temel itici güç olduğunu söyledi.

Digitbyte kurucusu: “Kripto para endüstrisinin orijinal değerleri kayboldu”

Binance ve Tron gibi büyük kripto şirketlerine karşı daha önce tartışmalı bazı iddialarda bulunan Jared Tate, kripto para endüstrisinin orijinal değerlerinin kaybolduğunu açıkladığında DigiByte ile ilgili herkes için konuşmadığını söyledi.

koinmedya_brave

Ayrıca, kripto para alanındaki insanların % 90’ının kripto paraları aya çıkarmak söz konusu olduğunda para ödediğini kaydetti. Bir tweet dizisinde, bu teknolojinin her gün, birçoğunun uzun vadeli iyiliği pahasına birkaçını zenginleştirmek için kullanıldığını gördüğünü belirtti.

“Hızlı bir para kazanmak, blockchain’in neden önemli olmadığını açıklıyor”

Merkezi olmayan kripto para birimi Digibyte, Nisan ayında % 300’lük bir artışın ardından piyasa değeri itibariyle 34. sırada yer alıyor. Artış yedi hafta boyunca devam etti ve % 930’luk bir artışla zirveye ulaştı.

İlgili yazı için bakınız: Digibyte (DGB) sadece 7 haftada ABD doları karşısında % 930 değer kazandı

Proje 2014 yılında ilk koin teklifi olmadan başlatılmıştır ve Tate tarafından gözetim otoritesi olmadan gönüllü olarak geliştirilmiştir.

koinmedya_brave

Jared Tate, hızlı bir para kazanmanın blockchain’in neden önemli olmadığını gösterdiğini vurguluyor

Tate, DigiByte’i sonsuza dek terk etmeyeceğini ve şimdi blockchain’i kullanarak ticari uygulamalar geliştirmeye odaklanacağını doğruladı.

Kaynak