BTC : 86957 ₺ ETH : 3185 ₺ XRP : 2.172 ₺ LTC : 418.9 ₺ USDT : 7.354 ₺ XLM : 0.7637 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. DigiByte duyurduğu kritik ortaklık anlaşması ile yeniden sahnelere dönüyor

DigiByte duyurduğu kritik ortaklık anlaşması ile yeniden sahnelere dönüyor

DigiByte duyurduğu kritik ortaklık anlaşması ile yeniden sahnelere dönüyor
0
huobi_koinmedya

DigiByte Kuruluşu, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli bir ödemeler şirketi ile ortaklık kurduklarını duyurdu. DigiByte kritik ortaklık anlaşması Körfez’de kullanımını yaygınlaştıracak.


DigiByte kritik ortaklık anlaşması

DigiByte, Birleşik Arap Emirlikleri kripto para projesi ZelaaPayAE (ZPAE) ile güçlerini birleştirdi. ZelaaPayAE, Dubai hanedanından Şeyh Hamdan Bin Ahmed Al Maktoum ve diğer kraliyet ailesi üyeleri ile bağlantılı olduğu iddia edilen bir kripto para projesi. DigiByte ve ZelaaPayAE, Birleşik Arap Emirlikleri’nde Visa ve PoS cihazlarına alternatif bir ödeme sistemi oluşturuyor.

Duyuru bizzat DigiByte’ın resmi twitter adresi üzerinden yapıldı. Duyuruda kritik anlaşmanın DigiByte kullanımını yaygınlaştıracağı ileri sürülüyor. Aşağıda resmi duyuruyu görüyoruz.

koinmedya_brave

ZelaaPayAE’ın ZPAE isimli kendine ait bir token’ı var ve bu token DigiByte teknolojisi ile desteklenecek. ZelaaPayAE web sitesinde 54 milyonluk nüfusu ve 3 trilyon dolarlık ekonomik büyüklüğü hedef pazar olarak belirledikleri vurgulanıyor. ZelaaPayAE, hedef kitlesine kendi ekonomik varlıklarını yönetme imkanı sağlayacak.

DigiByte ve ZelaaPayAE ortaklığı ile Birleşik Arap Emirlikleri’nde ülke çapında kripto tabanlı bir POS ödeme sistemi kurulacak. Bu POS sistemi yukarıda belirtildiği üzere Visa ödemelerine alternetif olması bekleniyor. ZelaaPayAE POS cihazları ile uyumlu banka kartları ve kredi kartları da üretecek.

DigiByte (DGB) yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap’te 38’inci sırada işlem görüyor. DGB’nin toplam piyasa büyüklüğü 267 milyon dolar ve DGB 2 cent’ten alıcı buluyor. DGB Coin, 7 Ocak 2018’de 14.2 cent’i görerek tüm zamanların rekorunu kırdı. Aşağıdaki grafikte DigiByte’ın son dönemdeki performansını görüyoruz.

DigiByte kritik ortaklık DigiByte duyurduğu kritik ortaklık anlaşması ile yeniden sahnelere dönüyor

koinmedya_brave

Kaynak