1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Dego Finance DEGO coin nedir? nasıl alınır?

Dego Finance DEGO coin nedir? nasıl alınır?

Dego Finance DEGO coin nedir? nasıl alınır?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dego Finance NFT çağının ortaya çıkardığı yeni platformlardan biri.

Dego Finance DEGO coin

 

Dego Finance nedir?

Dego Finance, farklı uygulamalarla NFT geliştirilmesine ve satışına odaklanmış bir DeFi projesidir.
Kullanıcılar, Dego Finance platformunda bulunan NFT ekosistemini kullanarak, çok kolay bir şekilde NFT geliştirebilir, açık artırma satışına koyabilir ya da doğrudan satabilir.
NFT ekosisteminde birbirinden ilginç ve kullanıcı dostu uygulamalar, blockchainler arası Layer-2 çözüm yolları ile kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

 

DEGO coin nedir?

Dego Finance, yerel token olarak DEGO coini kullanır. DEGO coin, Dego Finance içerisinde, topluluk yönetim önerilerinde oy vermek ve Dego Finance ekosisteminin yönü hakkında kararlar vermek için kullanılır. DEGO coin sahipleri, ağ üzerinden alınan işlem ücretlerinin yarısından, coin oranlarına göre gelir elde ederler.

 

 

dego finance dego coin

Dego Finance ne zaman kuruldu?

Dego Finance ilk olarak Eylül 2020’de Ethereum blockchaini üzerinde piyasaya girdi. Ancak daha sonra, özellikle Ethereum üzerindeki yüksek ücretler gerekçe gösterilerek Binance Smart Chain, BSC blockchainine geçildi.

 

Dego Finance nasıl çalışır?

Dego Finance, çok geniş kitlelere hizmet sunabilme parolasıyla yola çıkmış. Planladıkları yol haritası da buna uygun şekilde, platformun hizmet yelpazesini genişletmek üzerine yoğunlaşmış durumda.
Dego Finance, hali hazırda pek çok farklı hizmet modüle sahip. Bunlardan biri “Stake” modülü. Kullanıcılar Stake modülü ile platforma token stake edip gelir elde edebilirler.
Bu noktada Dego’nun yield farming uygulaması diğer projelerden farklılık gösterir. Dego Finance’te balinalar 1’e 1, orta ve daha az miktarda token sahipleri ise 1’e 5 ve 1’e 3 oranında gelir elde ederler.
Dego Finance’in elbette en popüler modülü DEGO NFT. NFT modülü ile kullanıcılar, NFT geliştirebilir, alım-satım yapabilir, açık artırmaya katılabilir ve hatta madencilik dahi yapabilirler.
Bunların dışında Dego üzerinde, Hunter, Dandy, DEGO Swap, Rewards Pool, DEGO Lending ve DEGO Insurance gibi farklı modüller bulmak mümkün.

  

 

dego finance Dego Finance DEGO coin nedir? nasıl alınır?

 Sosal medyada Dego Finance

Dego Finance’ın Twitter’da 90 binin üzerinde takipçisi var. 2020 Eylül’ünde kurulmuş bir proje için oldukça yüksek bir rakam.

 

DEGO coin yorum

DEGO coin, Eylül 2020’den beri borsalarda işlem görüyor. DEGO en düşük fiyatını 22 Eylül 2020’de 0,4263 dolarla, en yüksek fiyatını ise 14 Mart’ta 33,82 dolarla gördü.

DEGO coin NFT çılgınlığıyla birlikte zirve yaptı, ATH zirvesini 14 Mart’ta elde eden DEGO, o günden beri düşüşte. NFT çılgınlığının devam etmesi durumda DEGO coin fiyatının da yeniden zirvelere doğru çıkmasını beklemek mümkün.

DEGO son 7 günü %12,38, son 24 saati ise %3,4 oranında düşüşle geçirdi.

DEGO coin
DEGO/USD TradingView

Fiyat16,04 USD
Market Cap138,058,700 USD
Son 24 Saat hacim22,951,901 USD
Dolaşımdaki arz8,607,383 DEGO
Max Arz—————
Rakamlar yazım anına aittir. CoinMarketCap.

İlgili: NFT’nin yükselişi durdurulamıyor!

İlgili: NFT Rehberi: Non Fungible Token (Değiştirilmez Token) nedir?

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.