BTC : 83834 ₺ ETH : 2905 ₺ XRP : 1.9 ₺ LTC : 366 ₺ USDT : 7.601 ₺ XLM : 0.5918 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Decentraland 100 bin dolarlık MANA ödül avını başlattı

Decentraland 100 bin dolarlık MANA ödül avını başlattı

Decentraland 100 bin dolarlık MANA ödül avını başlattı
0

Decentraland 100 bin dolarlık MANA ödül avı ile birlikte halka açıldı.


Ethereum destekli Decentraland, kapılarını 100,000 dolarlık hediye/giveaway ile açıyor.

Uzun süredir beklenen desentralize sanal oyun halka açıldı. Ve erken başlayan oyuncular bol miktarda ödülle birlikte hazine avına başlayabilirler.

Decentraland 100 bin dolarlık MANA ödül avını nihayet başlattı

Uzun süredir etkin olan ve kullanıcıların kendi dijital parsellerine sahip olabildiği, interaktif deneyimlerini oluşturup paraya çevirebildiği sanal oyun, nihayet halka açıldı.

koinmedya_brave

Tarayıcı tabanlı, Ethereum blockchain destekli 3D dünyası, incelemek ve iletişime geçmek isteyen herkese şimdi açık. Ayrıca içerik oluşturucular, bir yazılım geliştirme kiti olan drag-and-drop (sürükle ve bırak) editörü gibi kreasyon ve ticari araçların son versiyonlarını uyguladılar. Yine oyun içi varlıklar ve araziler de uygulama kapsamında.

Decentraland, şehir merkezi Genesis’de, hazine avcılığı yoluyla önümüzdeki 4 günde 100 bin dolar değerindeki ödülü dağıtmış olacak. Ödül, 1.25 milyon MANA token (ERC-20) yanında diğer tip tokenler, oyun içi parçalar, araziler ve bir adet HTC Exodus marka akıllı telefon olacak.

Decentraland 2015’de kuruldu. 2017’deki ICO ve tanesini 60,000 dolara kadar satabildiği LAND parsel tokenleri vasıtasıyla 20 milyon dolarlık gelir elde etti. Decentraland’da LAND sahipleri kendi oyunlarını yaratarak deneyimleyebiliyor ve kullanımdan MANA elde edebiliyor. Bunun yanında kendi LAND’larını kiraya da verebiliyor.

Şirket dün, gelecekteki politikalarını güncellemek için otonom, desentralize organizasyon (DAO) kurduğunu açıkladı. Ayrıca, oyunda herhangi bir başarısızlık noktasını (ya da kill switch) elimine etmek için Decentraland Metaverse içeriğini çok sayıda noda yaydığını duyurdu.

Kaynak

 

Etiketler: