BTC : 80321 ₺ ETH : 2625 ₺ XRP : 1.788 ₺ LTC : 332.4 ₺ USDT : 7.713 ₺ XLM : 0.543 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. CZ’den Bitcoin ve kripto para yorumu

CZ’den Bitcoin ve kripto para yorumu

CZ’den Bitcoin ve kripto para yorumu
0

En büyük kripto para borsalarından Binance’in CEO’su Changpeng Zhao’dan piyasaya yeni girecekleri cesaretlendirecek Bitcoin ve kripto para yorumu.   


CZ’den Bitcoin ve kripto para yorumu

Bitcoin yazının kaleme alındığı saatte 9,500 doların üstünde işlem görüyor. Bitcoin satın almak isteyen bazı yatırımcılar, Bitcoin satın almak için geç kaldığını düşünüyor olabilir. Binance CEO’su CZ’den Bitcoin ve kripto para piyasalarına yeni girecekleri cesaretlendirecek açıklamalar geldi. CZ, Bitcoin yatırımını düşünenler için hala erken olduğunu belirtiyor. CZ’ye göre Bitcoin’e yatırım yapmayı düşünenler için 2025 yılına kadar vakit var.

CZ, Kasım 2018 tarihli bir tweet’inde Bitcoin piyasalarına nasıl girdiğini açıklamıştı. Tweet’in orijinalini aşağıda görüyoruz.

koinmedya_brave

CZ, 2015 yılında Bitcoin’de bir kriz yaşandığını ve fiyatların 200 dolara kadar düştüğünü belirtiyor. Bu süreçte CZ, evini satarak 600 dolardan Bitcoin satın alıyor. CZ, şu an da bulunduğu konumunu bu yatırım kararı ile açıklıyor.

CZ, Bitcoin’e tasarrufta bulunan yatırımcılara 2025’e kadar birikimlerini tutmayı tavsiye ediyor.

CZ oldukça iddialı bir yatırım tavsiyesinde bulunuyor ve 2025 yılına kadar piyasaya girecekler için geç kalmadıklarını söylüyor. Biz bu haberimizde evinizi satarak Bitcoin’e yatırımda bulunmanızı tabi ki tavsiye etmiyoruz.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

Yatırım danışmanlarının büyük kesmi tüketimlerinden arda kalan gelirlerin ancak %1 ila %5 arasını Bitcoin gibi spekülatif varlıklara yatırımda bulunmalarını tavsiye ediyor. Bitcoin ve kripto paralara yatırımda bulunurken aşırı spekülatif yatırım araçları olduklarını göz önünde bulundurarak yatırım kararı almak da yarar var.

Kaynak

Not: Yazılarımız yatırım tavsiyesi içermemektedir. Sadece bilgilendirme amaçlıdır.