BTC : 65660 ₺ ETH : 1635 ₺ XRP : 1.376 ₺ LTC : 317.9 ₺ USDT : 6.771 ₺ XLM : 0.5431 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri CZ: Bu yükseliş bir sonraki Bitcoin FOMO için herşeyin hazır olduğunu gösteriyor

CZ: Bu yükseliş bir sonraki Bitcoin FOMO için herşeyin hazır olduğunu gösteriyor

CZ: Bu yükseliş bir sonraki Bitcoin FOMO için herşeyin hazır olduğunu gösteriyor
0
huobi_koinmedya

Bitcoin FOMO için hazır mı? Lider kripto borsası Binance’ın CEO’su Bitcoin’in büyük ‘pump’ının, “yüklü miktarda paranın”kripto markete atlamak için hazırda beklediğini gösterdiğini söylüyor.


Bitcoin FOMO için hazır görünüyor

Yeni bir tweetinde Changpeng Zhao , daha önce yaptığı, ‘çoğu kripto tokeninin toplamından daha fazla paranın ‘pseudo fiat’ halinde park ettiği tahmininin yerinde olduğunu söyledi. Zhao’ya göre tam bir FOMO (geç kalma korkusu) modu devreye giriyor ve er ya da geç “herkes kripto sahibi olacak.”

koinmedya_brave

Bu arada CNBC kripto boğası Brian Kelly, Bitcoin için kabul edilebilir kısa dönem hedefin 6,000$ olacağını söyledi. Kripto yatırım firması BKCM kurucu ve CEO’su, BTC 6,500$-6,800$’ı bulmadıkça O’nun aşırı değerlendiğini düşünmeyeceğini söyledi:

“Burada algı değişti. İster temel ister teknik olsun yaptığımız kantitatif analizler neticesinde sahip olduğumuz tüm göstergeler, en azından ani dibe çökme sürecinin kırılmaya başladığını söylüyor.

Son bir doğrulamanız var. Ve sonra market daha da yükselmeye başlayacak. Enteresan olanı ise, bu hareket ile temel bakış iyileşiyor, kurumsal algı iyileşiyor.

Google aramalarında Bitcoin bir anda %20’ye yükseldi

koinmedya_brave

Hatta yüksek değerli bireyler, aile ofisleri bile ciddi bir ilgi göstermeye başlıyor. Bazı emanet çözümler sunan birkaç aracı kurum var. Yani zeminin altında oldukça büyük bir teşebbüs var.”

İngiliz danışmanlık şirketi deVere Group CEO’su da kripto kışının resmen bittiğine inandığını söyledi. Nigel Green müşterilerine ilettiği yeni bir duyuruda MarketWatch’da rapor edildiği gibi, BTC’nin daha da yükselmeye devam edeceğini beklediğini söyledi:

“Ayı bölgesinde yaşam sonrası, Bitcoin’in geri geldiğine dair güçlü bir inanış var. Ve gittikçe de büyüyor. Şimdi şunu söylüyorum: Market dibi gördü ve kripto kışı bitti.

Uzmanı söylüyor: Bitcoin 50.000 dolar olacak ama bir şartla!

Bitcoin’in önümüzdeki hafta ve aylarda daha da yükseleceğini ve yatırımcılar için istikrarlı kazanç sağlayacağını düşünüyorum. Market kapasitesi açısından en büyük olarak, diğer kriptolar üzerine de pozitif etki yapacağına inanıyorum.”

Nic Trades ise son analizinde biraz daha dikkatli davranarak yakın zamandaki artışın sahte bir kırılma olma ihtimalinin hala devam ettiğini söylüyor.

Etiketler: