BTC : 82402 ₺ ETH : 1.861 ₺ XRP : 45.32 ₺ LTC : 7.691 ₺ USDT : 351.6 ₺ XLM : 0.2407 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Craigh Wright yarın 1 milyon adet Bitcoin’e ulaşabilecek mi?

Craigh Wright yarın 1 milyon adet Bitcoin’e ulaşabilecek mi?

Craigh Wright yarın 1 milyon adet Bitcoin’e ulaşabilecek mi?
0

Seyşel Adalarındaki bir emanet hesapta bulunduğu iddia edilen 1,1 milyon Bitcoin’e Craigh Wright yarın (1 Ocak 2020) ulaşabilecek mi? Bu süreç piyasada Bitcoin dump’ı korkusuna neden oluyor. 


Piyango yarın Craigh Wright ’a çıkabilir.

Bitcoin SV’nin (BSV) CFO’su Craigh Wright ve Kleiman ailesi arasındaki hukuku süreç merak ile takip ediliyor. Craigh Wright eski iş arkadaşı David Kleiman ile uzun süre Bitcoin madenciliği yaptılar ve bu süreçte 1,1 milyon adet Bitcoin kazıldığı düşünülüyor.

David Kleiman hayatını kaybettikten sonra Wright’in ortak kazanılan varlığın tamamına el koyduğu ileri sürüldü ve Kleiman ailesi bu nedenle Craig Wright’ı mahkemeye verdi. Mahkeme Kleiman ailesini haklı buldu ve Craig Wright’ın David Kleiman ile kazandığı varlığın yarısını Kleiman ailesine devretmesine karar verdi.

Sorun da bu noktada başlıyor: Craig Wright, Bitcoin’leri Kleiman ailesine devretmemek için her yolu deniyor. En son ki duruşmada Wright, Bitcoin’lerinin Seyşel Adalarında bir emanet hesapta kilitli olduğunu ileri sürdü.

koinmedya_brave

Lütfen Bkz: Son on yılın en çok kazandıran 3 varlığı

Yarın (1 Ocak 2020 tarihinde) Craig Wright’ın 1,1 milyon adet Bitcoin’e erişim sağlayacağı ileri sürülüyor. Bu iddia Seyşel Adalarındaki hesaptan geldiği ileri sürülen aşağıdaki email’e dayandırılıyor.

Craigh Wright yarın Craigh Wright yarın 1 milyon adet Bitcoin’e ulaşabilecek mi?Eğer gerçekten 1,1 milyon adet Bitcoin emanet hesaplarda varsa ve serbest kalırsa, bu Bitcoin’ler piyasaya dump edilebilir mi? Wright, Bloomberg’e vermiş olduğu bir demeçte Bitcoin’leri dump etmeyeceğini belirtti. Ancak Kleiman ailesinin Bitcoin’ler konusunda nasıl bir yol izleyeceği henüz bilinmiyor.

Kaynak