BTC : 64560 ₺ ETH : 1506 ₺ XRP : 1.361 ₺ LTC : 304 ₺ USDT : 6.783 ₺ XLM : 0.4698 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Craig Wright yine yaptı yapacağını – BSV yüzde 100 arttı

Craig Wright yine yaptı yapacağını – BSV yüzde 100 arttı

Craig Wright yine yaptı yapacağını – BSV yüzde 100 arttı
0
huobi_koinmedya

Craig Wright yine yaptı yapacağını. BSV yüzde 100 arttı. Boynuz kulağı geçti. BSV yaptığı bu sıçrayışla Bitcoin Cash’i geride bırakarak 4. Sıraya yükseldi.


BSV yüzde 100 arttı – Bitcoin SV, Bitcoin Cash’i solladı

 

Kripto para piyasaları 2017 boğasını aratmayacak bir günü geride bıraktı. Pek çok altcoindeki yükseliş oranı çift hanelere ulaştı. Ancak biri istisna. Çünkü Bitcoin SV işi abartarak üç haneli yükseliş seviyeleri yakaladı. BSV’deki artış %100’e ulaştı.

BSV niçin bu kadar değer kazandı?

bsv yüzde 100 arttı

koinmedya_brave

Bitcoin SV’nin %100 oranında artmasındaki en büyük neden hiç şüphesiz Craig Wright’ın Satoshi Nakamoto olduğu hakkındaki davada yaşanan gelişme oldu. Craig Wright, Satoshi Nakamoto olduğunu mahkemeye kanıtlamak için 9,6 milyar dolarlık Bitcoin anahtarının olduğuna dair bir belge sundu. Bu belgenin sosyal medyada yayılması ile beraber Bitcoin SV uçtu gitti.

”Sanırım Bitcoin SV bu yüzden aya gitti. Craig Wright 9,6 milyar dolarlık Bitcoin anahtarı olduğunu iddia ediyor.”

İlgili haber: Satoshi Nakamoto kimdir?

koinmedya_brave

Bitcoin SV çıkan haberlerle yükseldi!

15 Kasım 2018 tarihinde Bitcoin Cash’de gerçekleşen hard fork ile beraber gün yüzüne çıkan Bitcoin SV, o günden güne sansasyonel olaylar ve fiyat hareketleri sayesinde devamlı gündemde kalmayı başardı. Ancak hiç şüphesiz en sansasyonel olayını dün %100’ü aşan fiyat hareketiyle gerçekleştirdi.

Kendisinin Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright’ın önderliğinde yoluna devam eden BSV, dün muazzam bir performans sergiledi. Güne 170 dolardan başlayan Bitcoin SV, önce 388 dolara fırladı. BSV, bu noktada birkaç saat soluklandıktan sora tekrar gaza basarak bazı borsalarda 447 dolara kadar yükseldi ve tüm zamanların ATH’sine yani en yüksek liste fiyatına ulaştı.

İlgili haber: Bitcoin SV ATH: BSV tüm zamanların rekorunu kırdı

Bitcoin SV 447 dolara ulaştıktan sonra pek çok kar satışı geldi. Bu satışların ardından BSV 350 dolar bandına kadar geriledi. Ancak hala pek çok yatırımcı yeni bir yükseliş dalgası geleceği düşüncesiyle sermayelerini Bitcoin SV’de tutmaya devam ediyor. Bakalım yeni gün Bitcoin SV ve kripto para piyasaları için ne getirecek.

bsv yüzde 100 arttı

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devem edin. Sağlıcakla kalın.

 

Etiketler: