BTC : 82297 ₺ ETH : 1.84 ₺ XRP : 45.1 ₺ LTC : 7.702 ₺ USDT : 350.5 ₺ XLM : 0.2384 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Cosmos gündem: ATOM yeniden 7 dolara tırmanabilir

Cosmos gündem: ATOM yeniden 7 dolara tırmanabilir

Cosmos gündem: ATOM yeniden 7 dolara tırmanabilir
0

Cosmos teknik fiyat analizi. Eylül ayından beri %250 artış gösteren ATOM, yeni bir patlamaya mı hazırlanıyor? Teknik veriler ATOM için ne diyor?


Cosmos teknik fiyat analizi – ATOM’da yeni bir sıçrama görebiliriz!

 

Cosmos (ATOM), Mart 2019 piyasaya çıkışlı yeni yetme kripto paralardan biridir. Ancak arkasındaki sağlam ekip ve 9 ayda gösterdiği üstün performans sayesinde, bu kısa zaman içerisinde hemen hemen bütün kripto topluluğu tarafından tanınan koinlerden birisi olmayı başarmıştır.

Öyle ki Cosmos, sadece eylül ayından beri %250 değer kazanarak yatırımcısını bir hayli sevindirmiştir.

koinmedya_brave

Cosmos teknik fiyat analizi

Her ne kadar kripto para sektörü çok iyi günler geçirmese de Cosmos göstermiş olduğu bu performansla çoğunluğu etkilemiş ve pek çok trader ve analistin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Kısacası ATOM çektiği ilgi neticesinde güçlü bir ayrık ittirme potansiyeline de sahip olmuştur. Öyle ki Crypto Krillin isimli analist, Cosmos’un sahip olduğu bu potansiyelin, ATOM fiyatını 7 dolara kadar çekebileceğini ileri sürmüştür.

”Sadece bir MA, üçgen için ihtiyacımız olan tek şey bu!

Bu eşik kırıldığında uçmalıyız.

7 dolar yakın mı?”

ATOM yükseliş trendini koruyor!

Atom 5 Eylül’de başladığı yükseliş trendini hala muhafaza ediyor. Öyle ki hareket, 22 Kasım’dan bu yana artan iki destek çizgisi tarafından da savunuluyor. ATOM’un önündeki en yakın direnç alanları ise 70.000 ve 80.000 Satoshi üzerinde bulunuyor.

Cosmos teknik fiyat analizi

100 ve 200 günlük MA’lar yükseliş eğilimini destekleyerek, Cosmos fiyatının yeni bir yükseliş döngüsüne başladığını gösteriyor.

Öte yandan kripto para piyasalarında çok sağlıklı çalışmayan ancak yine de sık sık kullanılan RSI göstergesi, çok güçlü bir düşüş sinyali vermekte olup, yukarı yönlü hareketin yakında sona erebileceğini işaret ediyor.

Cosmos teknik fiyat analizi

Sonuç olarak, ATOM fiyatı bazı zayıflık işaretleri gösterse de, bu işaretler trendi tersine çevirmek için pek yeterli gözükmüyor. Bununla birlikte Cosmos fiyatının yukarıda belirtilen direnç alanlarından en az birine ulaşması en kuvvetli senaryo olarak göze çarpıyor.

İlgili haber: Kripto Temel Analiz Nedir? (Sekizinci Bölüm, Cosmos-ATOM Örneği)

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.