BTC : 65787 ₺ ETH : 1644 ₺ XRP : 1.387 ₺ LTC : 317.9 ₺ USDT : 6.8 ₺ XLM : 0.5463 ₺
Anasayfa İnceleme İşte, CoinMarketCap’in alternatifi güvenilir 6 tane site

İşte, CoinMarketCap’in alternatifi güvenilir 6 tane site

İşte, CoinMarketCap’in alternatifi güvenilir 6 tane site
0
huobi_koinmedya

CoinMarketCap’in alternatifi olarak kullanabileceğiniz güvenilir kripto para verileri sunan internet sitelerini merak ediyor musunuz? Sizler için 6 tanesini tanıtacağız.


CoinMarketCap’in alternatifi olarak kullanabileceğiniz 6 site

 

Kripto para dünyasında bütün verileri takip etmek kolay değildir. Bu yüzden bizler için bu verileri kaydeden ve düzenleyen pek çok platform kurulmuştur. Hiç kuşku yok ki CoinMarketCap’te bunların en önde gelenlerindendir. Ancak bizler bu makalemizde CoinMarketCap’e alternatif olabilecek 6 adet siteyi sizlere tanıtacağız. Bu siteler girip kullanıp deneyebilirsiniz. Kim bilir belki de arayüzleri size CoinmarketCap’ten çok daha hoş gelecek.

#6 Numara : CoinRateCap

CoinRateCap’i hiç duymamış olabilirsiniz. Çünkü kripto paralar ile alakalı yazılan makalelerde, CoinRateCap’ten çok fazla alıntı yapılmaz. Ancak çok kaliteli bir site olduğunu belirtmek gerekir. CoinRateCap, çok temiz bir ara yüze sahip olup, 2000’den fazla projeye destek vermektedir. Özel detaylı bilgi isteyenler için yeterli olmasa da, ortalama kripto meraklıları bu sitede istediklerini bulacaktır.

koinmedya_brave

#5 Numara: BitInfoCharts

Her ne kadar BitInfoCharts kripto ekosistemine yeni girmiş bir istatistik sitesi olmasa da, analizcilerin çok sıklıkla kullandığı bir site değildir. Ancak kullanışlı ara yüzü ve bazı hayati ayrıntı bilgiler sunması sebebiyle bazı kripto meraklılarının vazgeçilmezleri arasında yer alır.

#4 Numara: OnChainFX

OnChainFX sitesini incelediğimizde, acemi kullanıcılar ve kripto ekosisteminin dışında olan insanlar için zorlayıcı bir tona sahip olduğunu görüyoruz. Site istatistik veri sıralamasında ki sıra dışılık yüzünden yeni kullanıcılara korkunç gelen bir yapıya sahip olmasına rağmen, alışma evresinden sonra gayet kullanışlı bir hal alıyor.

#3 Numara: CryptoCompare

CryptoCompare, çeşitli kripto para birimlerini izleyen ve bilgileri kullanıcılarına sunan en eski platformlardan birisidir. Site sadece kripto para bilgilerini takip etmekle kalmayıp aynı zamanda ayrıntılı işlem hacmi ve uygun kripto para cüzdanları ile ilgili bilgiler de sunar. 1000’den fazla kripto para birimi desteklenen sitede, çoğu kriptosever aradığını bulabilir.

#2 Numara: LiveCoinWatch

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca çoğu kripto tutkunu tarafından CoinmarketCap’e alternatif olarak görülen LiveCoinWatch, kripto meraklılarının ihtiyaç duydukları hemen hemen bütün bilgileri veren önemli istatistik sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına sunduğu temiz ara yüzü ve kendi portföyünü ve izleme listesini oluşturma olanağı sunması hasebiyle, kripto para tutkunları tarafından tercih edilen bir sitedir.

koinmedya_brave

#1 Numara: CoinGecko

Hiç şüphesiz piyasadaki en kapsamlı kripto para izleme platformlarından biri de CoinGecko’dur. Tüm büyük pazarlara, geliştirici faaliyetlerine ve hatta bir çok kripto para meraklısının gözden kaçırdığı kamu duyarlılığına genel bir bakış sunar. Mümkün olduğu kadar çok kripto parayı desteklemesi ve analizcilere çok çeşitli metrikler sunmasıyla ün kazanan CoinGecko’ya en azından bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler: