BTC : 85299 ₺ ETH : 2845 ₺ XRP : 2.151 ₺ LTC : 417.9 ₺ USDT : 7.29 ₺ XLM : 0.7561 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Coinbase Omisego ’ya güzel haberi verdi-OMG yükseliyor

Coinbase Omisego ’ya güzel haberi verdi-OMG yükseliyor

Coinbase Omisego ’ya güzel haberi verdi-OMG yükseliyor
0
huobi_koinmedya

Coinbase’de listelenme müjdesini alan küçük altcoinlerin fiyatlarında ciddi pump yaşanıyor. Son örneğini OMG’de gördük. Coinbase Omisego ’ya müjdeli haberi vermesinin ardından fiyatlarda %30’un üstünde prim artışı yaşandı.

Coinbase Omisego ’ya güzel haberi verdi

ABD merkezli kripto parası Coinbase’den listelenme müjdesi alan kripto paralarda ciddi değer artışı yaşanıyor. Hele bu kripto paranın piyasa büyüklüğü düşükse pump yüzdesi daha yüksek oranda olabiliyor.

Coinbase Pro’dan yapılan açıklamaya göre Omisego (OMG) Coinbase Pro’da listelenmeye başlayacak. Bu haberin ardından OMG fiyatlarında yüzde 30’un üzerinde prim artışı yaşandı. Aşağıdaki grafikte OMG fiyatlarındaki günlük değişimi görüyoruz.

coinbase omisego Coinbase Omisego ’ya güzel haberi verdi-OMG yükseliyor

Bu müjdenin ardından OMG, CoinMarketCap sıralamasında 48’inci sıraya yükseldi.

koinmedya_brave

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

Blockchain Transparency Institute (BTI)’nin geçmiş dönemde yaptığı incelemede Coinbase Pro en güvenilir kripto para borsası seçilmişti. Coinbase Pro’nun sayfasına girdiğimizde “En çok güvenilen kripto para borsası” motto’su karşımıza çıkıyor. Coinbase Pro’nun güvenilir borsa olmasında regüle edilmiş bir borsa olması yatıyor.

Coinbase Pro’da hali hazırda sadece 18 kripto para listeleniyor. Örneğin Tron gibi top 20’nin müdavimlerinden olan kripto para Coinbase Pro’da listelenmiyor.

İlginç olan ise Coinbase Pro’nun işlem hacminin diğer kripto paralara göre çok düşük olması. Örneğin yazının kaleme alındığı saatte Bitcoin işlem hacmi sıralamasında Coinbase Pro ilk 40’a bile giremiyor. Bu durumda akıllara şu soru geliyor: Diğer borsaların işlem hacmi doğru mu?

koinmedya_brave

Lütfen Bkz: Önemli Ethereum yorumları: Uzmanından şok Ethereum (ETH) yorumu

BTI bu soruya da cevap veriyor. Bazı kripto para borsalarının işlem hacmi %95’e varan oranlarda sahte. Sanal olarak şişirilmiş.

Kaynak