BTC : 82649 ₺ ETH : 2872 ₺ XRP : 1.883 ₺ LTC : 364 ₺ USDT : 7.62 ₺ XLM : 0.5916 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Coinbase Matic, Atom, Dash ve daha nicelerini listelemeye hazırlanıyor

Coinbase Matic, Atom, Dash ve daha nicelerini listelemeye hazırlanıyor

Coinbase Matic, Atom, Dash ve daha nicelerini listelemeye hazırlanıyor
0

Coinbase, Matic, Atom, Dash, Algorand, One, Ont ve Waves’i listelemek için hazırlık yapıyor. Zira borsanın bugün yayınladığı bildiri genişleme planlarını aşikar ediyor.


Coinbase Matic, Atom, Dash ve diğerlerini listeleyebilir

Geçen sene Coinbase, müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine ilave kripto paraları listeleyeceğini duyurmuştu. 5 Ağustos Pazartesi günü yani bugün Coinbase yeni bir bildiri yayınladı ve geçen sene duyurdukları genişlemeye hız verecekleri kesinlik kazanmış oldu.

Coinbase kripto listeleme birim başkanı Zach Segal şu kripto paraları listelemeyi düşündüklerini açıkladı: Algorand (ALGO), Cosmos (ATOM), Dash (DASH), Decred (DCR), Matic Network (MATIC), Harmony (ONE), Ontology (ONT) ve Waves (WAVES).

koinmedya_brave

Coinbase Matic Atom Dash

İşin ilginci şu ki listedeki kripto paralardan iki tanesi daha çok yeni. Binance Launchpad etkinlikleri kapsamında IEO’su yapılan bu projeler Matic Network ve Harmony. Bir nevi Binance’ın kefil olduğu bu projeler yatırımcılarına zaten IEO sürecinde büyük karlar bırakmıştı. Duyuru sonrası yükselişe geçen Matic bugün %16, Harmony ise %11 kazandırdı.

Resmi blog postu ayrıca bu listede bahsi geçen projelerin borsa üzerinde işleme açılmasının kesin olmadığını beyan etti. Yani bu liste gözlem altına alınan altcoinler listesi. Bir nevi listelenme adayları. Listelenmek için önemli teknik ve uygunluk incelemesinden geçmeleri gerekecek. Ayrıca listelense bile bazı ülkelerde veya eyaletlerde kısıtlayıcı kanun tedbirleri yüzünden yasal onaylara tabi olacaklar. Bu yüzden listelenmeleri halinde tüm kullanıcılara açılmayabileceği belirtiliyor.

Bu uyarıların arkasında genelde New York’ta oturan ABD’li vatandaşlara dikkat çekiliyor. Çünkü New York eyaletinin kimi yasaları kripto alım satımını kısıtlayıcı tedbirler sunuyor.

Son olarak Coinbase, yakın gelecekte bu tür ilave duyuruları yapacağını belirtti. Yani borsa genişleme politikasına devam edecek.

Resmi duyuru için Tıklayın

Coinbase hakkında daha fazlası için Tıklayın

Etiketler: