BTC : 86832 ₺ ETH : 3236 ₺ XRP : 2.222 ₺ LTC : 421.9 ₺ USDT : 7.387 ₺ XLM : 0.7835 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Coinbase IEO alanına giriş yapabilir

Coinbase IEO alanına giriş yapabilir

Coinbase IEO alanına giriş yapabilir
0
huobi_koinmedya

Adından sıkça söz ettiren kripto borsası Coinbase IEO alanına giriş mi yapıyor? Henüz resmi bir açıklama olmasa da sinyaller bu yönde.


Ünlü Kripto Borsası Coinbase IEO Platformu Hazırlıkları mı Yapıyor?

ABD merkezli kripto para borsası olan Coinbase yakın bir gelecekte IEO alanına giriş yapmaya hazırlanıyor.

Invest’te yayınlanan habere göre Coinbase’nin Asya kurumsal satış başkanı olan Kayvon Pirestani, Coinbase’nin IEO (İnitial Exchange Offering; İlk Borsa Teklifi) alanına girişi ile ilgili yeşil ışık yaktı. Çarşamba günü gerçekleşen Asya konferansında konuşan Pirestani konu ile ilgili şu ifadeleri kullanıyor:

“Coinbase için bu alanda gerçekten ilgi çekici imkanlar olduğunu düşünüyoruz.”

Konuşmasının devamında Pirestani ifadelerine şunları da ekliyor:

koinmedya_brave

“Özetle ifade edecek olursak, Coinbase sadece IEO alanını değil aynı zamanda STO (Security Token Offering; Menkul Kıymet Token Teklifi) alanını da dikkatli bir şekilde inceliyor. Fakat şu anda resmi olarak bir açıklama yapabilecek durumda değilim.”

Bununla birlikte geçen ay Japon kripto borsası Coincheck de kullanışlı tokenler aracılığıyla şirketlerin fonlarını artırmalarına yardımcı olmak amacıyla bir IEO platformunu piyasaya sürmeyi planladığını açıkladı.

IEO’lar Artık Daha Popüler

IEO’lar Binance tarafından popüler hale getirildi ve kısa süre içerisinde 2019 yılı içerisinde en çok konuşulan konu haline geldi. The Block tarafından yapılan araştırmaya göre, OKEx, Huobi ve Bittrex’in de içinde olduğu toplamda 12 kripto para borsası uzun bir süredir IEO platformlarını duyurmuş bulunuyor. Bununla birlikte 39 proje yine belli bir süredir bu platformlara katılmış görünüyor.

Bu hızla devam ederse IEO’ların sunmuş oldukları avantajlar sayesinde yakın bir gelecekte çok daha popüler hale geleceği kaçınılmaz bir gerçeklik olarak karşımızda duruyor.

Kaynak

koinmedya_brave
Etiketler: