BTC : 62778 ₺ ETH : 1563 ₺ XRP : 1.223 ₺ LTC : 286.1 ₺ USDT : 6.895 ₺ XLM : 0.4645 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Coinbase CEO’su: Redditin aldığı Bitcoin kararı çok stratejik bir gelişme

Coinbase CEO’su: Redditin aldığı Bitcoin kararı çok stratejik bir gelişme

Coinbase CEO’su: Redditin aldığı Bitcoin kararı çok stratejik bir gelişme
0
huobi_koinmedya

Redditin aldığı Bitcoin kararı son günlerde kripto para dünyasında konuşulan konulardan. Konuya Coinbase CEO’su da dahil oldu.

Redditin aldığı Bitcoin kararı

Kripto para borsası Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, Reddit’in kripto para birimi dünyasına yeni tokenlar sunmasının etkisi konusunda iyimser.

Sosyal ağ, altyazılara, popüler yayınlar ve yorumlar oluştururken topluluk üyelerine blockchain tabanlı tokenlar vermek için benzersiz bir yol vermek üzere tasarlanan Topluluk Puanlarını kullanıma sundu.

Topluluk Puanları özelliği artık r / FortNiteBR ve r / CryptoCurrency’da yayında.

koinmedya_brave

Proje benimsenmeyi artıracak

Armstrong, projenin gerçek dünyada artan kripto benimsenmesinin bir işareti olduğuna inandığını söyledi.

“Bu kripto için büyük bir anlaşma – (ABD’deki ilk on web sitesi içerisinde yer alan) Reddit kripto para birimi entegrasyonunu başlattı.

Açık sınırlar içinde bir kamu fonu açmakla harika bir iş çıkarıyorlar. Genel olarak bu durum gerçekten iyi bir şekilde yürütülür ve diğer kripto girişimlerinin bir çevrimiçi topluluğun bir araya getirilmesine yardımcı olan ve gerçek değer sağlayan bir token lansmanı için taklit etmesi için bir model sunar. İnternet sonunda yerel bir para birimine sahip. Çalışan insanlar!”

İlgili yazı içn bakınız: Bitcoin Halving Altcoinler için ilaç olabilir!

koinmedya_brave

Armstrong, kripto para biriminin resmi olarak ana akımına geldiğini gösteren tek bir katil uygulama arayan kripto meraklılarının beklentilerini azaltması gerektiğini söyledi.

Benimsenmenin, endüstri için aniden tek bir havza anında gerçekleşmek yerine, yavaş ve istikrarlı bir hızda gerçekleşeceğine inanıyor.

Kaynak