BTC : 65360 ₺ ETH : 1623 ₺ XRP : 1.375 ₺ LTC : 317.1 ₺ USDT : 6.8 ₺ XLM : 0.5329 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Altcoin Haberleri Circle Kurucusu Jeremy Allaire’in Kripto Para Yorumu Oldukça Net

Circle Kurucusu Jeremy Allaire’in Kripto Para Yorumu Oldukça Net

Circle Kurucusu Jeremy Allaire’in Kripto Para Yorumu Oldukça Net
0
huobi_koinmedya

Circle Kurucusu’nun Allaire kripto para yorumu sektöre güven aşılayan cinsten. Kripto finans şirketi Circle’ın kurucularından Allaire geçtiğimiz günlerde CNBC’ye, kripto paranın ve blockchain teknolojisinin “bugün internet nasıl popüler ve benimsenmişse ileride benimseneceğini Dijital para birimlerinin temel, teknik ve altyapı açısından gerçekten verimli bir alan olduğunu” söyledi.


Allaire’in Kripto Para Yorumu Uzun Vade Yatırımcılarına Güven Veriyor

 

Allaire, şu anda Ethereum platformunun “muazzam miktarda geliştirici faaliyeti” olduğunu ve “geçen yıl [kripto para piyasasını] gerçekten kolaylaştırdığını” ifade etti. Circle’ın kurucu ve CEO’suna göre, Ethereum dijital para endüstrisini yönlendirmede etkili oldu, çünkü Ethereum‘un üstüne yeni uygulamalar eklenebilir’.

ICO’lar Bu Yıl 12.4 Milyar Dolar Artışı Gördü

Allaire, ICO’ların sayısının önemli ölçüde arttığını ve popüler kitle fonlaması yönteminin, 2017 yılında 3.8 milyar dolar artış gösterdiğini söyledi. Özellikle, kripto ve blockchain bu yıl ICO’lar sayesinde yaklaşık 12.4 milyar dolar arttı ki bu geçen yıl elde edilen miktarın üç katı.

koinmedya_brave

Circle CEO’su, gelişen kripto-para piyasasının aynı zamanda bir çok rakip altyapıyı Ethereum‘a da katalize ettiğini, Cardano, EOS ve NEO‘nun, şu anda doğrudan Ethereum ile rekabet eden kripto projeler arasında yer aldığını ifade etti.

Dijital Para Birimi Grubu kurucusu ve CEO’su Barry Silbert da pazardaki olumlu gidişata değindi. Silbert, ‘ABD Federal Rezerv Kurulu Başkanı Jerome Powell’ın dijital para birimlerini eleştirmesine rağmen, Bitcoin umursamadı bile!, bunun gerçekten bir boğa yükselişine işaret olduğuna inanıyorum” dedi. Powell, kripto paranın tacirler ve “nispeten kararsız yatırımcılar” için ciddi riskler yarattığını da söylemişti ama günümüze baktığımızda durum hiç de öyle değil.

Diğer Kripto Para Yorumları; Ethereum Apple gibi Etkili Olabilir

Mayıs ayında Apple’ın kurucularından Steve Wozniak, Ethereum‘un bir gün Apple kadar etkili olabileceğini ve blockchain teknolojisinin “bir sonraki büyük IT devrimi”nin en önemli yapı taşlarından biri olduğuna dikkat çekti. İlginçtir ki, ilk defa bu denli göze çarpan bir kişilik, Ethereum‘un baskın bir sosyoekonomik faktör olma potansiyeline hitap ediyor.

Bu arada, Bitcoin Cash savunucusu Roger Ver mayıs ayında Ethereum hakkında benzer kripto para yorumu yapmıştı. “teknolojik olarak en üstün” kripto para birimi olduğunu ve bu yıl büyük kazanımlar yaşayacağını belirtti. Aslında, Ver Etherum’un eninde sonunda en baskın dijital para birimi olmak için Bitcoin’i geçeceğini de tahmin ediyor.

koinmedya_brave
Etiketler: