BTC : 64906 ₺ ETH : 1615 ₺ XRP : 1.418 ₺ LTC : 319.5 ₺ USDT : 6.796 ₺ XLM : 0.5073 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Charlie Lee: Litecoin borsalara çok para kazandırdı

Charlie Lee: Litecoin borsalara çok para kazandırdı

Charlie Lee: Litecoin borsalara çok para kazandırdı
0
huobi_koinmedya

Litecoin yaratıcısı Charlie Lee’den bugün çok enteresan bir açıklama geldi. Lee’ye göre Litecoin borsalara para kazandırmış.


Litecoin yaratıcısı topluluğun sorularını yanıtladı. LTC ticaretinin diğer kripto para birimlerinden farklı olduğunu vurgulayarak borsalar için her zaman karlı olduğuna işaret etti.

Litecoin borsalara para mı kazandırdı?

Litecoin kurucusu Charlie Lee, yakında Crypto Capital Venture’un kurucusu Dan Gambardello tarafından yayınlanacak podcast’in konuğu olacak. Dan Gambardello, topluluğa Lee ile hangi konuları tartışması gerektiğine dair sorular soruyor.

koinmedya_brave

Gambardello’nun takipçileri kendi sorularını sormaya başladılar bile. Charlie Lee de, yorum yazarken yanıtlamaya başlamış oldu.

Diğer kazançlarının yanı sıra Lee, LTC’nin kendileri için yüksek kazanç elde ettiğini belirterek Litecoin ile borsalarda işlem yapmanın her zaman karlı olduğunu belirtiyor.

Topluluk, Binance listelenmesi, LTC madenciliği, Gizli İşlemler gibi konular hakkında sorularını soruyorlar

koinmedya_brave

İşte kripto hayranlarının, yayınlanacak olan podcast öncesinde Twitter’da Litecoin kurucusuna sordukları sorulardan bazıları.

LTC’yi listeletmek için Binance’e ne kadar ödediniz?

2)  Litecoin’de mining faaliyeti yapmayı ne zaman bıraktın?

Eğer LTC CT uygularsa, bu Bitcoin kodundan / uygulamasından sapacağın anlamına mı geliyor? Yanıtın eğer evet ise, Litecoin Bitcoin kod tabanından tamamen bağımsız olacak mı?

Hiç Satoshi ile konuştun mu?

LTC için haydin duaya

Bugünün erken saatlerinde bildirildiği üzere, işler ‘dijital gümüş’ için iyi görünmüyor.

Bir kripto yatırımcısı olan CryptoThies, LTC’nin “Baş ve Omuzlar” düşme figürüne girdiğini gösteren bir tablo paylaştı.

LTC geriledi

Son zamanlarda, büyük bir BTC satışından sonra, fiyatı düştüğünde, Litecoin, dijital para birimlerinin ilk on sıralaması içerisinde Tether’in gerisinde kalarak 6. Sıraya düşmüştü.

İlgili haber: Tether 4. sıraya yükseldi

Aslında Litecoin 2019 yılına firtına gibi bir giriş yapmıştı. 2019 yılının başlarında 31 dolardan işlem gören fiyatı Halving etkinliği öncesinde önemli bir miktarda ivme kazanmıştı. Litecoin 140 dolarlık seviyeye kadar yükselmiş ardından da etkili bir düşüş hamlesi gelmişti. Halving etkinliği sonrası daha da hızlanan bu gerileyiş neticesinde Litecoin yazının yazıldığı sırada 56 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Kaynak

Etiketler: