BTC : 63605 ₺ ETH : 1579 ₺ XRP : 1.215 ₺ LTC : 286.2 ₺ USDT : 6.878 ₺ XLM : 0.4779 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Chainlink bu sefer Koreli dev şirketle anlaştı

Chainlink bu sefer Koreli dev şirketle anlaştı

Chainlink bu sefer Koreli dev şirketle anlaştı
0
huobi_koinmedya

Son günlerin parlak projesi Chainlink bu sefer Güney Kore merkezli dev şirketle anlaştı. Chainlink Koreli şirkete blockchain tabanlı hizmet sunacak.


Chainlink bu sefer Koreli şirketle anlaştı

CoinMarketCap sıralamasında 13’üncü sırada bulunan Chainlink, blockchain tabanlı akıllı sözleşmeleri reel dünya ile birleştiriyor. Reel dünyadaki verileri blockchain’e aktararak bu verilerin blockchain’de işlenmesine ve aktarılmasına yardım ediyor. ChainLink’in Link ismindeki kripto parası yazının kaleme alındığı saatte 3.81 dolardan işlem görüyor.

ChainLink Kore’de ve Asya ülkelerinde yoğun biçimde kullanılan Kakao Talk isimli sosyal medya şirketi ile anlaştı. Kakao’nun Klaytn isimli bir blockchain’i var ve Chainlink, Klaytn’ı reel dünya ile birleştirecek.

Lütfen Bkz: Güncel Chainlink teknik analizi, Chainlink fiyat grafiği ve Link/USD paritesi

koinmedya_brave

Chainlink’in kurucu ortağı Sergey Nazarov, Link teknolojisinin Klaytn ekosistemine yeni nesil merkezi olmayan uygulamalar (dApps) için güvenilir oracles hizmeti sunacak.

Chainlink geçtiğimiz günlerde CoinMarketCap’te 10’uncu sırada listelenen güçlü kripto paralardan Tezos ile de benzer içerikte bir ortaklık geliştirdi.

İlerleyen dönemlerde ChainLink’in bezer şekilde birçok şirkete teknolojik altyapı hizmeti verdiğine şahit olacağız.

Link Coin 2020 yılı içerisinde en hızlı değer kazanan kripto paralar arasında. 2020’ye 1.78 dolarla giren Link, Mart ayı başlarında 4.90 doların üstünü gördü. Link hali hazırda 2020 yılının ilk gününe göre %114 daha değerli. Aşağıdaki grafikte Link’in 2020 yılı boyunca gösterdiği performansı görüyoruz.

koinmedya_brave

Chainlink bu sefer Kaynak