BTC : 83512 ₺ ETH : 2893 ₺ XRP : 1.899 ₺ LTC : 364.6 ₺ USDT : 7.617 ₺ XLM : 0.5941 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. ChainLink boğalarının kısa vadeli hedefi belli oldu

ChainLink boğalarının kısa vadeli hedefi belli oldu

ChainLink boğalarının kısa vadeli hedefi belli oldu
0

ChainLink boğalarının kısa vadeli hedefi belli oldu. Analistler 17 dolar seviyesine dikkat çekiyor. Boğaların burayı koruyup koruyamaması önümüzdeki günlerdeki yönü ve hedefini belirleyecek. Traderler ayrıca aşağı ve yukarı yöndeki hedefleri de belirliyor.


ChainLink boğalarının kısa vadeli hedefi belli oldu

Chainlink son günler ve haftalarda güç gösterisi yapıyordu. Kripto para son yükselişinden sonra 17 doların üzerinde kendisine yer edindi.

Bu 17 dolar direncinin üzerine çıktıktan sonra dün buradan güçlü bir ret aldı. LINK fiyatı da 16.50 dolarda dip seviyesi belirledi.

Boğalar da 17 doların altındaki dip seviyesini korumaya çalışıyor. Buranın destek olarak doğrulanması, önümüzdeki, günlerde ralli yapmasına gerekli gücü sağlayabilir.

koinmedya_brave

Bu seviyenin önemi hakkında konuşan bir analist, boğaların bu dip seviyeyi koruması durumunda, LINK’in yeni bir ralli yapabileceğini söylüyor. Ona göre bu sefer hedef 19 dolar zirvesi olacak.

İlgili – Polkadot mu Chainlink mi?

Tabii bir de bunu yapamama durumu da var. Eğer söz konusu seviyeyi koruyamazsa, bu sefer kısa vadede 15 dolara doğru gerileyebilir.

Şu an LINK fiyatı 16 doların üzerinde. Alıcılar bu bölgede destek oluşturmaya çalışıyor. Önümüzdeki günlerde 17 doların desteğe çevirip çeviremeyeceği ise yönünü belirleyecek. Bu bölgede kalamazsa, önümüzdeki günlerde çok daha aşağı seviyelere gidebilir.

Şunu da not etmek önemli. LINK birkaç gün önce 14 dolar civarındaydı. Mevcut fiyatı ise bu seviyeden iyice yukarıda.

Boğalar düşüş trendine dayanabilirse LINK 19 dolara yükselir

17 dolar seviyesinin önemi hakkında konuşan analist Crypto Michael, Chainlink’in bu seviye ile nasıl etkileşimde olacağının bir sonraki trendi belirleyeceğini kaydediyor.

Ona göre bu seviyenin başarılı bir şekilde savunulması 19 dolara bir yükseliş momentumu sağlayabilir. Buranın altına devam eden bir düşüş ise LINK’i 15 dolara kadar götürür.

Crypto Michael şöyle diyor: “Daha fazla yükseliş kırılması yapmaya çalışıyor. 17 dolar korunduğu sürece 19 dolara yükselebiliriz. 17 doların kaybı durumunda hedef 15 dolar.”

İlgili – ChainLink’ten yeni bir rekor daha!

ChainLink boğalarının kısa vadeli hedefi belli oldu. Analistler 17 dolar seviyesine dikkat çekiyor.

Grafik – Crypto Michael Kaynak: TradingView

Kaynak

Etiketler: