BTC : 87058 ₺ ETH : 3220 ₺ XRP : 2.211 ₺ LTC : 418.7 ₺ USDT : 7.395 ₺ XLM : 0.773 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Chainlink 8 doları geçti: Analistler ne diyor?

Chainlink 8 doları geçti: Analistler ne diyor?

Chainlink 8 doları geçti: Analistler ne diyor?
0
huobi_koinmedya

Link rekor üstüne rekor kırıyor. Chainlink 8 doları geçti ve bu hızda devam ederse kısa sürede iki basamaklı rakamları görecek.


Chainlink 8 doları geçti

Chainlink yazının kaleme alındığı saatte yaklaşık %25’lik değer artışı ile 7.70 dolardan işlem görüyor. Chainlink saatler önce 8.30 doları geçerek yeni bir ATH’ye (tüm zamanların rekoru) imza attı. Chainlink’te hedef iki basamaklı rakamlar.

Chainlink fiyatlarında yaşanan yaklaşık %25’lik değer artışı ile LİNK, hızlı biçimde EOS ve son günlerin gözdesi Crypto.com’u yerinden ederek CoinMarketCap’te ilk 10’a girdi. Chainlink’in toplam piyasa değeri 2.7 milyar doları geçti.

Chainlink fiyatı artıkça birçok kesinden dikkat çekiyor. Dallas Mavericks, Atlanta Hawks ve Toronto Raptors gibi birçok NBA takımında forma giyen Kris Humphries de Chainlink yatırımcılarından. NBA oyuncusu Link ile alakalı şu ifadeleri paylaştı:

koinmedya_brave

“7 Nisan’da Chainlink hakkında ilk tweet’imin ardından Chainlink 45’in üzerinde ortaklık geliştirdi. Referans verilerini 29’dan 31’e çıkardı. Uzun vadeli bir oyundu ama kısa dönemdeki getirisi etkileyici”

Kris Humphries’in yukarıda ifade ettiği gibi Chainlink birçok işletme ile ortaklık geliştiriyor. Bu işletmelere Chainlink altyapı hizmeti satıyor. Chainlink oracle hizmetleri sayesinde offchain verileri blockchain’e aktarıyor. Son dönemde Chainlink’in en dikkat çeken iş ortaklığı Çin’in resmi blockchain’i BNS ile anlaşması oldu. Ayrıca Link, Güney Kore devleti tarafından desteklenen Flexa blockchain’i ile de iş ortaklığı geliştirdi.

Aşağıdaki grafikte Link/USD paritesindeki değişimi görüyoruz. Fiyatlarda aşırı dalgalanma gösteriyor ve nerede konsolide olacağı belli değil. Link fiyatları 7.5 doların üstünde tutunabilirse belki de Temmuz ayı içerisinde Link’in 10 dolarlık direnci test ettiğini göreceğiz.

Chainlink 8 dolar Chainlink 8 doları geçti: Analistler ne diyor?

koinmedya_brave

Kaynak