BTC : 83464 ₺ ETH : 2933 ₺ XRP : 1.923 ₺ LTC : 370.1 ₺ USDT : 7.612 ₺ XLM : 0.6083 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Cartesi Token (CTSI) satışı Binance’de başlıyor: BNB fiyatları hareketlendi

Cartesi Token (CTSI) satışı Binance’de başlıyor: BNB fiyatları hareketlendi

Cartesi Token (CTSI) satışı Binance’de başlıyor: BNB fiyatları hareketlendi
0

Binance Borsası yarınden itibaren yeni bir kripto para, Cartesi Token (CTSI), satışına hazırlanıyor. Satış haberi üzerine BNB fiyatları hareketlendi.


Cartesi Token (CTSI) satışı

Dapps (blockchain tabanlı uygulamalar) için bir işletim sistemi olan Cartesi, kendi kripto parasını çıkarıyor. Cartesi Token, CTSI kısaltması ile listelenecek. CTSI satışları ise Binance Borsası üzerinden yapılacak. Cartesi Token satışları Binance üzerinden çekiliş usulü kullanılarak yapılması planlanıyor ve yüklü alımlar için CTSI satış limiti kullanılacak. CTSI satın almak isteyen yatırımcılar, hesaplarında bir süreliğine Binance Coin tutması gerekiyor.

Lütfen Bkz: 2020’nin en kötü performans sergileyen coini hangisi?

Cartesi Token satışı için ayrıntılar şu şekilde:

koinmedya_brave

Toplam Cartesi arzı: 1,000,000,000

Piyasaya sürülecek Cartesi miktarı: 100,000,000 (toplam arzın yüzde 10’u).

Cartesi satış fiyatı: 0.15 dolar (15 cent)

Beklenen toplam satış miktarı: 15 milyon dolar

Satış usulü: Çekiliş

CTSI satın almak isteyen yatırımcılar, yarından itibaren 7 gün boyunda hesaplarında Binance Coin (BNB) tutmaları gerekiyor. 7 günün sonunda hesapta tutulan BNB tutarı ile doğru orantılı biçimde yatırımcılara çekiliş puanı verilecek. Bu çekiliş puanları ile doğru orantılı biçimde CTSI satın alınabilecek.

Lütfen Bkz: Dikkat! Silk Road kurucusundan Bitcoin yatırımcılarına uyarı

ABD ve bazı ülkelerden yatırımcılar, CTSI token satın alamayacak.

Binance’deki CTSI satışı duyurusunun ardından Binance Coin fiyatlarında da bir hareketlenme yaşandı. Gün içerisinde fiyatlar bir ara 15 doların üstüne çıktı. Yazının kaleme alındığı saatte Binance Coin, 14.3 dolardan işlem görüyor.

cartesi token ctsi

7 gün sonra satış işlemi başladığında yatırımcılar, CTSI tokenlerını ancak BNB ile satın alabilecek. Toplamda 15 milyon dolarlık CTSI tokenı satışının gerçekleşmesi planlanıyor. Planlanan satışlar gerçekleşirse BNB coin işlem hacminin en az 15 milyon dolar artacağını düşünebiliriz.

Kaynak

Etiketler: