BTC : 65080 ₺ ETH : 1620 ₺ XRP : 1.429 ₺ LTC : 319.1 ₺ USDT : 6.79 ₺ XLM : 0.5111 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Altcoin Haberleri Cardano Shelley güncellemesi geliyor, hazır olun!

Cardano Shelley güncellemesi geliyor, hazır olun!

Cardano Shelley güncellemesi geliyor, hazır olun!
0
huobi_koinmedya

Cardano Shelley güncellemesi ve önemli bazı gelişmelere hazır olunması gerektiği konusunda Charles Hoskinson fikirlerini paylaştı. Kısa süre önce Japonya’da gerçekleşen zirvede IOHK başkanı grup üyelerine hitaben hazırlıklı olmalarını söyledi ve ekledi: “Sorumluluk ben de değil, sizde!”.

Cardano Shelley güncellemesi

Cardano Shelley güncellemesiyle birlikte önemli yenilikler beraberinde geliyor. Shelley deneme versiyonu iki hafta içinde lanse edilecek ve beta versiyonunun lansmanı da kısa süre sonra gelir. Shelley, Cardano (ADA) networkun PoW’dan yeni bir PoS sistemine geçişinin sağlayacak. Hoskinson kriptonun etkisini sınırlandıracak şekilde, tamamen merkeziyetten uzak olmasını sağlayacağını iddia ediyor.

ilgili:Cardano grafiğinde yükselen flama formasyonu yükseliş işareti veriyor

Kripto para topluluğunun merakla beklediği Shelley versiyonunun arkasındaki teknoloji Cardano’yu hem tam otonom hem de tam merkeziyetsiz hale getirecek. Shelly geliştirmesi ile birlikte  yayına alınacak versiyonlar şunlar olacak;

koinmedya_brave
  1. Ouroborus delegasyonu
  2. Cüzdan backend yazılımı
  3. Çoklu-imza işlemleri
  4. Quantum dirençli imzalama
  5. Hafif versiyon modu
  6. Teşvik komisyonları
  7. Kullanıcı dostu adres
  8. Oylama merkezi
  9. Ağ bağlantısı
  10. Kağıt cüzdan

Eski Ethereum stratejisti, EMURGO’nun Cardano Tavsiye Sunumu’nda görüşlerini belirtti. Herkesin Cardano’nun geleceği hakkında doğru kararlar alabilmek için “yeterli bilgiyle donatılmış” olmaları gerektiğine dikkat çekti.

Charles Hoskinson, son olarak Cardano’nun ikinci yıldönümü yaklaşırken grubun kat ettiği yol hakkında da değerlendirmede bulundu. IOHK’nın bir yıl içinde iki kat büyüyeceğine, buna paralel olarak Cardano ekosisteminin de 1 milyondan fazla kişiye ulaşacağına inanıyor.

kaynak

koinmedya_brave

 

Etiketler: