BTC : 84367 ₺ ETH : 2819 ₺ XRP : 2.06 ₺ LTC : 398.6 ₺ USDT : 7.292 ₺ XLM : 0.7364 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Cardano Litecoin’i yerinden etti, sıradaki gelsin!

Cardano Litecoin’i yerinden etti, sıradaki gelsin!

Cardano Litecoin’i yerinden etti, sıradaki gelsin!
0
huobi_koinmedya

Cardano Litecoin’i yerinden etti, sıradaki gelsin! Son 24 saatte %20’den fazla artış gösteren Cardano, Coinmarketcap verilerine göre LTC’yi geride bıraktı!


Cardano Litecoin’i yerinden etti, sırada ne var?

 

Ethereum kurucu üyelerinden olan ancak daha sonra kendi kripto parasını oluşturmak üzere ETH topluluğundan ayrılan Charles Hoskinson önderliğindeki Cardano, sonunda içindeki boğa ruhunu göstermeye başladı. Son 24 saatte %22’den fazla artış sağlayan ADA, market hacmi olarak yaklaşık 3,4 milyar dolara ulaşarak 2,8 milyar dolarda kalan Litecoin’in önüne geçip hatırı sayılır bir fark atmayı başardı.

cardano litecoinCardano böylelikle, haziran ayı başında yaşadığı kıpırdanmalara ayı tuzağı benzetmesi yapanları da ters köşeye göndermiş oldu.

koinmedya_brave

İlgili haber: Hoskinson iddialı konuştu: Cardano Bitcoin’i 100’e katlayacak

Charles Hoskinson ses getirecek projelere imza atmaya devam ediyor

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, tam da Cardano CoinMarketCap verilerine göre Litecoin’i geride bıraktığı saatlerde ses getirecek bir fikrini daha ortaya attı. Hoskinson, Litecoin ile beraber çalışmak istediğini dile getirerek bu iki güçlü blockchain arasında iletişimi test etmek istediğini vurguladı.

”Litecoin CEO’su Charlie Lee ile birlikte bir şeyler yapmak harika olurdu. Litecoin ve Cardano blockchainleri arasındaki zincirleri test etme fikri oldum olası hoşuma gitmiştir. Bir sürü fikrimiz var eminim sizin de vardır.”

koinmedya_brave

Charles Hoskinson’un bu teklifine henüz Charlie Lee’den bir yanıt gelmezken, bu iki blockchain devinin iş birliği içerisinde çalışabilme fikri bilei bu konunun kripto Twitter’da viral olmasına yetti.

cardano litecoinKripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

Etiketler:
Total
0