BTC : 63578 ₺ ETH : 1649 ₺ XRP : 1.375 ₺ LTC : 305.5 ₺ USDT : 6.903 ₺ XLM : 0.64 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Cardano güncellenmiş Daedalus cüzdanını piyasaya sürdü

Cardano güncellenmiş Daedalus cüzdanını piyasaya sürdü

Cardano güncellenmiş Daedalus cüzdanını piyasaya sürdü
0
huobi_koinmedya

12’inci büyük kripto para Cardano, güncellenmesi tamamlanan Daedalus cüzdanını piyasaya sürdü. Cüzdan özellikle Japonya merkezli yatırımcılarını önemli kolaylıklar sağlıyor.


Cardano Daedalus wallet kuruluma hazır

Cardano (ADA), Daedalus cüzdanı ile ilgili yeni bir güncelleme gerçekleştirdiklerini ve güncellenen yeni cüzdanın Cardano ağında faaliyetlerine başladığını duyurdu. Bu güncelleme duyurusu, Cardano Shelley blockchain ağının test uygulamalarına başlamasıyla aynı tarihe denk geldi.

Cardano Daedalus cüzdanı güncelleme ile beraber yatırımcılardan gelen şikayetler doğrultusunda önemli düzeltmeler gerçekleştirdiği iddia ediliyor. Bu sayede Daedalus daha kullanışlı hale geldi.

Lütfen Bkz: ADA coin tahmini- Cardano almalı mıyım?

koinmedya_brave

ADA coin’e stake yapan yatırımcılar, geri ödemelerinin Daedalus’taki hesaplarına yatırıldığını görecekler. ADA, Daedalus Japonya merkezli yatırımcılarına ise alternatif kullanım imkanı tanıyor. Japon Daedalus kullanıcıları faturalarını ADA coin üzerinden ödeyebilecek.

Cardano, CoinMarketCap sıralamasında Tron’un hemem ardından 12’inci sırada. Yazının kaleme alındığı saatte 4,19 cent’ten işlem görüyor. ADA geçtiğimiz Haziran ayında muhteşem bir performans göstererek fiyatlarını 10 cent’in üzerine taşımıştı. Fakat bu tarihten sonra fiyatlarında ciddi düşüşler yaşandı ve 3 cent bandına kadar geriledi.

Cardano 2017 yılının son aylarında başlayan kripto para çılgınlığı döneminde ise fiyatlarını 1 doların üstüne çıkararak tüm zamanların rekorunu kırdı. Güncel fiyatlarına kıyasladığımızda ise değerinin yüzde 96’sını kaybetmiş durumda. Aşağıdaki grafikte ADA fiyatlarında 2019 yılı boyunca yaşanan değişimleri görüyoruz.

Cardano Daedalus Cardano güncellenmiş Daedalus cüzdanını piyasaya sürdü

koinmedya_brave

Lütfen Bkz: Çalınan kripto paralarım için başvurabileceğim bir makam var mı?

Kaynak

Etiketler: