1. Anasayfa
  2. Kripto Para Piyasası
  3. Cardano fiyat tahmini: Güncellemeler ADA coini nereye taşır?

Cardano fiyat tahmini: Güncellemeler ADA coini nereye taşır?

Cardano fiyat tahmini: Güncellemeler ADA coini nereye taşır?
0

 Cardano fiyat tahmini hakkında bazı temel ve teknik analizlerden yararlanarak 2025 yılına kadar size bir projeksiyon sunacağız.

Cardano fiyat tahmini 2021-2025

Piyasa volatil olduğundan, kripto para biriminin fiyatını tahmin etmek gerçekten en zor görevlerden biridir.

Seçkin yayınları ve kişilikleri ve bize daha adil bir fikir verecek olan Cardano (ADA) fiyat tahminiyle ilgili açıklamalarını düşünelim, ardından gerçekçi Cardano fiyat tahminini sunabiliriz.

2021 Cardano ADA fiyat tahmini

Adam Web, ADA’nın geleceğinin parlak olduğuna inanıyor ve Cardano coin ADA tokenı için bir yıllık tahminin 2,50 dolar civarında olduğunu ve 5 yıl içinde yaklaşık 10 dolara ulaşma potansiyeli olduğunu iddia ediyor.

koinmedya_brave

Crypto town, çeşitli kripto para birimleri için kısa vadeli ve uzun vadeli tahminler için teknik analiz sunan bir web sitesidir. Onlara göre, Cardano coin ADA tokenı 2020’de 2019’un sonuna kadar elde edilen fiyatın % 200’üne yükselecek. Bu da ADA için muhafazakar bir tahmin gibi görünen yaklaşık seviye olarak 0.09 dolara işaret ediyor.

İlgili yazı için bakınız: Weiss Crypto’ya göre Cardano ADA mükemmel – Cardano’yu mükemmel kılan ne?

Cardano, Ethereum’un kurucu ortağı Charles Hoskinson tarafından kurulan Japonya’nın Ethereum’u olarak biliniyor ve rapora göre Cardano coin ADA tokenının % 95’i Japonlar tarafından tutuluyor.

cardano fiyat tahmini Cardano fiyat tahmini: Güncellemeler ADA coini nereye taşır?

Ortalama tahminlere göre, Cardano coin ADA tokenı 2020’nin başından itibaren yukarı doğru yükselecek.

Uzmanlar tarafından Cardano (ADA) fiyat tahmini, Cardano’nun 2020 boyunca en yüksek değer artışını herhangi bir düşüş olmadan gerçekleştireceğini içeriyor. İstatistiklere göre, dijital para artacak ve yıl sonu değeri 40 sent civarında seyredecek.

Shelly aşamasından sonra, 2020’de piyasaya sürülecek olan ve gelecekteki blockchain projelerinin temeli olarak ortaya çıkacak IELE adlı sanal bir makinenin tasarımını içeren Goguen bu yıl piyasada olacak.

2025 Cardano coin ADA fiyat tahmini

5 yıl veya daha uzun bir süre içinde, ADA daha fazla zafer kazanabilir. Çünkü yolda çok sayıda ortaklık ve entegrasyon vardır.

Bu ADA’yı daha uzun vadede olumlu etkileyecektir. Cardano, sıralama düzenini yükseltebilir ve kendisini dünyanın en iyi 10 kripto para biriminden biri olarak kurabilir.

2025 yılına kadar, ADA 10 dolara ulaşabilir. 

Güncel fiyata gelince ADA tokenının yazının yazıldığı sırada 0,051 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Cardano yorum

Son olarak gelelim ADA yorumlarına. Gelişmelerin en iyi yorumcular olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle gelişmelere kısaca bir odaklanarak yazımızı bitirelim.

Cardano, Büyükelçi programının ikinci aşamasını başlattı. Dünyanın dört bir yanından yetenekli insanları Cardano gelişimine yardımcı olmaya davet eden program, yerel token reklamlarını yapılan iş için bir ödül olarak sunuyor.

Cardano, planın “Cardano ekosisteminin şeffaflığını ve merkezsizleştirilmesini güçlendireceğini” umuyor.

Cardano, Güney Afrika’da bir blockchain ittifakı oluşturarak dünya çapındaki kapsamına katkıda bulunuyor. Shelleynet lansmanı için ilk testlerin iyi gittiğini gören şirket, 9 Nisan 2020’de Güney Afrika Ulusal Blockchain İttifakını (SANBA) başlattı.

12 Ocak 2020’de Kurucu Charles Hoskinson, önümüzdeki birkaç ay içinde neler bekleyeceğimize dair bize bilgiler verdi.

Örneğin, Aralık 2019’da Incentivized Testnet’in (ITN) piyasaya sürülmesinden sonra ekip, bulunan hatalarla ilgili veri toplamak için çalışıyor. Bunu çözen bir çözümün 2020 Ocak ortasında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Hoskinson, en büyük hataların Ocak 2020’nin sonuna kadar düzeltilmesi beklendiğinden bahsediyor. En önemlisi Hoskinson, tüm geliştirme sürecini 2020 sonunda tamamlamayı hedefliyor.

Cardano için iyi haberler var Nihayet Shelley Test Net’i piyasaya sürmeyi bekleyen şirketin program hakkında iyi haberleri var.

Teşvik edilen test ağı için ilk denge testi iyi gitti, kurucu Charles Hoskinson bunu bir Youtube QandA’da duyurdu.

Weiss derecelendirme kuruluşu, şu anda Charles Hoskinson’ı Çin tokenı EOS’dan daha fazla tuttuklarını söyleyen bir tweet gönderdikten sonra Cardano’ya bir destek verildi.

Tweet tartışmaya neden oldu, ancak Weiss iki katına çıkarak EOS merkezileştirme ve kullanılabilirliğini sorguladı.

Cardano’nun ticari kanadı Emurgo, Cardano’yu ileriye taşıyor ve Singapur, Japonya, Hindistan, Endonezya ve New York’ta ofisleri var.

ADA coini satın almalı mıyım?

ADA çok güçlü bir geliştirme ekibi tarafından geliştiriliyor. Sonuç olarak, platformun gelişimi istikrarlı ve tutarlıdır . Ayrıca, uzun vadeli planlara bakıldığında, kullanıcılar için son derece verimli  bir blockchain platformu tasarlanıyor. Özetle; bu blockchain platformunun potansiyeli gerçekten dikkate almaya değer.

Uzmanların 2020 Cardano fiyat tahmini ve beklenen boğa rallisi

Analistlerin çoğu Cardano’nun 10 dolara kadar yükselebileceğini söylüyor. Bugün ki fiyatlar baz alındığında bu korkunç bir karlılık anlamına geliyor. Bununla birlikte Cardano Testnet kısa süre içinde başlıyor. Testnet ile ADA tokenleri önemli miktarda destek görecektir. Bu neden bile Cardanoya yatırım yapmak için yeterli bir neden olarak görülebilir.

 

https://www.youtube.com/watch?v=_DQZ8yRAqUM

.

Değeri yüksek olan kriptolara yatırım yapmaktansa Cardano’ya yatırım yapmak iyi bir seçenek olabilir. Fiyatların dip yaptığı dönemlerde yatırım yapmak her zaman doğru bir seçenektir

Cardano’ya yatırım yapmaya değer mi?

Cardano 2017  sonunda ve 2018 başlarında  %1500 oranında değer kazanmıştı. 33 milyar dolarlık market değeri ile en büyük 5. kripto para olmuştu.
Cardano’nun (ADA) temelleri her zamankinden daha güçlü. Bu nedenle Cardano’ya  (ADA) yatırım yapmayı düşünmelisiniz.

Cardano 1 dolara ulaşabilir mi?

2021’in ikinci çeyreğine kadar, Cardano’nun 1 dolara ulaşabilir. 2021’in yıl sonuna kadar ADA 2.5 dolara, 2025 yılına kadar 10 dolara ulaşma kapasitesi vardır.

Cardona 10 dolara ulaşacak mı?

Smartereum’un yazarı Adam Web, ADA’nın parlak bir geleceği olduğuna inanıyor ve 2021 yılı sonuna kadar $2.50 ve 2025 yılına kadar 10 doları görebileceğini tahmininde bulunuyor.

Cardano 100 dolara ulaşabilir mi?

Cardano 100 dolara ulaşabilir mi, evet ama bu bir – iki yılda gerçekleşecek bir şey değil. Tüm dünyanın kripto paralara geçişi sayesinde özellikle Cardano gibi sağlam paraların şu anki seviyesinden binlerce kat daha değerli olabileceği bir sır değil.