BTC : 65194 ₺ ETH : 1621 ₺ XRP : 1.431 ₺ LTC : 319.9 ₺ USDT : 6.798 ₺ XLM : 0.5094 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Cardano fiyat görünümü umut vermeye başladı

Cardano fiyat görünümü umut vermeye başladı

Cardano fiyat görünümü umut vermeye başladı
0
huobi_koinmedya

Cardano fiyat görünümü kimileri için umutsuz bir vaka gibi görünse de beklentileri karşılayacak gibi duruyor. Cardano yedi günlük bir süre içinde yüzde 23’ün üzerinde bir değer kaybı yaşadı.


Yazının yazıldığı saatlerde yüzde 4, 77’lik bir düşüşün ardından fiyat 0,037 dolar seviyelerine gerilemiş durumda. Mart ayının sonundaki sert yükselişe rağmen, Cardano ekosistemindeki gelişmelerden kısa bir süre sonra yükselen altcoin direnç noktalarını kıramadı ve 0,05 doların altına düştü.

İlgili haber: Cardano ADA değer kaybı %96’ya ulaştı!

Cardano fiyat görünümü 1 saatlik grafik

cardano fiyat görünümü Cardano fiyat görünümü umut vermeye başladı

koinmedya_brave

Cardano için saatlik grafik düşen kama deseninin oluşumunu öngörüyor. Fiyat iki aşağı eğimli çizgi ile yakınsama eğilim çizgisini izledi. Bu durum, modelin kapatılmasının ardından kısa vadede olası bir fiyat artışının göstergesi durumunda. 28 Eylül’ün ilk saatlerinde yüksek bir alım oranı kaydedildi. Kısa bir süre sonra RSI göstergesi daha da geriledi ve Eylül 2019’dan itibaren orta düzeye 50 çizgisinin altına düştü. Bu seviye, altcoin için yüksek bir satış oranı ve alıcılar arasında düşüş hissi oluştuğunu gösteriyor.

Cardano 4 saatlik grafik:

cardano fiyat görünümü Cardano fiyat görünümü umut vermeye başladı

ADA için dört saatlik grafik yatay ve yukarı doğru eğimli bir eğilim çizgisi tarafından sınırlanan fiyat modeliyle birlikte yükselen bir üçgenin oluşumunu gösteriyor. Üçgenin tamamlanmasının ardından potansiyel bir yükseliş eğilimi tahmin ediliyor. 0.038 dolar, 0.039 dolar ve 0.0391 dolarlık alanda kaydedilen model için daha yüksek seviyeler hedefte. Ek olarak, 0.036 dolardan daha güçlü destek bulunuyor. MACD göstergesindeki okuma çizgisi sinyal çizgisinin üzerinde yer alıyor. Bu durum Cardano için yükseliş eğilimi öngörüyor.

İlgili haber: Hoskinson’dan Cardano ADA sahiplerine müjde

koinmedya_brave

Fiyat yükselen üçgenin içinde konsolide edildiğinde, ADA’nın hacminde düşüş eğilimi görülmekte ve bu durum kısa vadede fiyatların düşüşüne işaret ediyor. Son düşüş eğiliminin ardından, ADA için 50 hareketli ortalama, 100 hareketli ortalamanın altında kaldı. Bu durum kripto para için düşüş eğilimini gösteriyor.

Sonuç

Cardano’da, yüksek satış baskısına rağmen, fiyatların yükselmesi söz konusu olabilir. Bu, daha önce direnç seviyesi olarak görülen 0,04 dolar işaretinin üstüne doğru bir kırılma anlamına gelebilir.

Kaynak