BTC : 62809 ₺ ETH : 1560 ₺ XRP : 1.215 ₺ LTC : 284.1 ₺ USDT : 6.898 ₺ XLM : 0.4597 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Cardano ADA tokene karşı ilgi giderek soluyor

Cardano ADA tokene karşı ilgi giderek soluyor

Cardano ADA tokene karşı ilgi giderek soluyor
0
huobi_koinmedya

Cardano ADA tokene karşı ilgi giderek soluyor. Cardano’da yaşanan düşüş trendi bir türlü bitmek bilmiyor. Haliyle de yatırımcı yavaş yavaş Cardano’dan kaçıyor!


Cardano ADA tokene karşı ilgi giderek azalıyor

 

Ethereum kurucu ortaklarından olan Charles Hoskinson’un radikal bir kararla, kendi kripto parasını yapmak için Ethereum’dan ayrılması sonucu ortaya çıkan Cardano’da, bugünlerde işler pek de iyi gitmiyor. Daha doğrusu uzun bir zamandır işler iyi gitmiyor.

Cardano ADA tokene karşı ilgi

koinmedya_brave

Charles Hoskinson’un Ethereum’da kazandığı tecrübeleri Cardano’yu oluştururken kullanmasına ve etrafına çok güçlü bir yazılım ekibi toplamasına rağmen Cardano, 2017 boğasından bu yana deyim yerindeyse dümdüz bir çizgi üzerinde ilerlemeyi sürdürüyor.

An itibariyle 0.07719 yani ortalama 0.00000699 BTC olan ADA fiyatı, giderek düşmeye devam ediyor. Tüm bu olumsuzluklara rağmen Cardano’nun market kapitalizasyonu bakımından hala 11. Sırada bulunması insanların inançlarını diri tutmasına yardım ediyor. Ancak o da bir yere kadar. Çünkü kripto kamuoyunda Cardano’ya olan ilgi giderek soluyor.

Cardano hakkında genel konjonktür her ne kadar gidişatın kötü olduğunu söylese de, açıkçası ben hala Cardano’ya inananlardanım. Özellikle Cardano’nun geçtiğimiz günlerde The Membership of Global Digital Finance birliğine katılması, ADA’nın geleceği için önemli bir yapıtaşı olacaktır. Bununla beraber ADA’ya para gömen balinaların hala Cardano’nun arkasında durduklarını hatırlatırım. Cardano anlık trade için yatırımcısı pek bir şey vaat edemese de, uzun vadede kenara atılabilecek bir coin olma özelliğini hala koruyor.

Etiketler: