BTC : 63406 ₺ ETH : 1628 ₺ XRP : 1.271 ₺ LTC : 297.5 ₺ USDT : 6.864 ₺ XLM : 0.4903 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Cardano (ADA ) Kurucusu Öyle Bir Kripto market hacminden bahsetti ki!!!

Cardano (ADA ) Kurucusu Öyle Bir Kripto market hacminden bahsetti ki!!!

Cardano (ADA ) Kurucusu Öyle Bir Kripto market hacminden bahsetti ki!!!
0
huobi_koinmedya

Cardano (ADA ) Kurucusu Öyle Bir Kripto market hacminden bahsetti ki dudak uçuklatıyor. Charles Hoskinson’a göre Cardano trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşacak.


Cardano (ADA ) Kurucusu Öyle Bir Kripto market hacminden bahsetti ki!

Ethereum (ETH) kurucu ortaklarından ve Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, Cointelegraph’a bir röportaj verdi. Burada neden Cardano’nun trilyon dolar kripto market hacmine ulaşacağını düşündüğünü açıklıyor.

Cardanao’nun gelişim yaklaşımının ana özelliklerinden birisi “araştırma ilk önce gelir” konusuna yaptığı vurgu.

Dahi geliştirici her zaman olmayacak

Hoskinson’un “bilim coinleri” diye adlandırdığı -mesela Algorand (ALGO), AVA ve StarkWare- projelerin yeni örnekleri var şimdilerde. Ama Cardano ortaya çıktığında bu yaklaşım radikal ve alışılmışın dışında görülüyordu. Şimdiye kadar bu yaklaşıma akademik açıdan bilgiçlikten uzak ve yavaş olma eleştirisi getiriliyor. Ancak Hoskinson’a göre bu Cardano’nın gelecekte parlamasına izin verecek.

koinmedya_brave

İlgili – Weiss Crypto’ya göre Cardano ADA mükemmel – Cardano’yu mükemmel kılan ne?

Hoskinson şöyle konuşuyor: “Bu akademik titizlikle ilgili iddiamın geleceğe bakan iyi yönü var. Sadece bugünle ilgili değil. Milyarlarca kullanıcıya ölçeklenebilir protokoller sunmamız yarınla ilgili. Ve dünyada şu anda bunu yapmamıza izin veren hiçbir protokol yok. Bu yüzden tasarlanmaları gerekiyor. İkincisi, bundan beş yıl sonra, 15 yıldan sonra 10 yıl boyunca protokolleri kim bulacak? Her zaman ortada dahi kurucular olacak mı? Hayır.”

Projenin “dahi” kurucusu olmadan bile işlevini ve büyümesini sağlamak için, bir projenin sürekli inovasyonu sağlayacak “merkezi olmayan bir beyin” oluşturması gerekiyor.

Trilyon dolar piyasa değerine ulaşmak

Cardano (ADA ) Kurucusu Öyle Bir Kripto market hacminden bahsetti ki dudak uçuklatıyor. Charles Hoskinson’a göre Cardano trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşacak.

koinmedya_brave

Hoskinson, kripto market (piyasa) değerinin milyar dolarlardan trilyon dolarlara ulaşmasının zamanla gerçekleşeceğine inanıyor. Ona göre bu buradaki kilit etken farklı kesimlere ulaşmak.

İlgili – Hoskinson: Önümüzdeki 2 ayda Cardano’da çılgın sürprizlere hazır olun

Hoskinson öyle diyor: “Buradaki ilk kilit nokta, 35 yaşın altındaki herkese ulaşabilmek. Eğer bir kıyaslama yapacak olursak, istatistiksel olarak bu insanların bono, hisse senedi ya da altın alma olasılığı daha düşük. Ama kripto para alma olasılığı daha yüksek. Gençlerin geleneksel varlık sınıfına karşı bir önyargısı var. Ayrıca gençler yaşlandıkça zenginleşir de.”

Hoskinson ayrıca hükümetlerin blockchain teknolojisini benimsemeye başladıkça daha açık düzenlemeler de getireceğine inanıyor.

Kaynak

Etiketler: