BTC : 60799 ₺ ETH : 1389 ₺ XRP : 1.33 ₺ LTC : 291.8 ₺ USDT : 6.857 ₺ XLM : 0.447 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Bu kripto para Aralık’tan beri yüzde 200 kazandırdı

Bu kripto para Aralık’tan beri yüzde 200 kazandırdı

Bu kripto para Aralık’tan beri yüzde 200 kazandırdı
0
huobi_koinmedya

18 Aralık’ta dibi gören piyasalar, tekrardan yükseliş trendi gösteriyor. Piyasadaki bir kripto para ise diğerlerinden ayrışıyor. Bu kripto para Aralık’tan beri yüzde 200 kazandırdı.


Bu kripto para göz kamaştırıyor

Bitcoin ve altcoinler Aralık 2019’da dibi gördükten sonra ciddi biçimde değer kazanmaya başladı. Toplam kripto para piyasası değeri, 18 Aralık’ta 178 milyar dolar seviyesine kadar geriledi. Bu değer, yazının kaleme alındığı saatte ise 260 milyar doların üstüne çıktı.

Bitcoin ve diğer kripto paralar içerisinden birisi, gösterdiği performans sayesinde diğerlerinden ayrışıyor. Bu kripto para ChainLink (LINK). ChainLink, 18 Aralık 2019’da 1.60 dolardan işlem görüyordu ve yazının kaleme alındığı saatte 4.65 dolardan alıcı buluyor. LINK’te bu süre zarfında yaklaşık yüzde 200’lük değerlenme söz konusu.

Lütfen Bkz: Tezos tekrardan boğa koşusuna hazırlanıyor

koinmedya_brave

Link, 4 Mart’ta 5 doları test etti ancak bu direnci kıramadı. Buna rağmen ciddi bir düzeltme ile karşılaşmayan Link, yakın zamanda 5 dolarlık direnci tekrardan test edebilir. Aşağıda LINK fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Bu kripto para

Bitcoin yakın zamanda bir düzeltme yaşamazsa altcoinlerde değer artışı bir süre daha devam edebilir. Fakat analist Satoshi Flipper, Bitcoin’de tekrardan yaşanabilecek olası bir düzeltmenin altcoinleri tehlikeye atabileceğini belirtti.

Lütfen Bkz: İlk Blockchain Mühendisliği bölümü açılıyor

koinmedya_brave

Geçtiğimiz günlerde Barcelona, Juventus ve AS Roma gibi takımlarla ortak çalışan Ethereum merkezli Chiliz, Chainlink ile ortaklık geliştirdiğini duyurdu. Chiliz, ChainLink teknolojisinden faydalanacak. Bu tür iş ortaklıkları Link performansını olumlu etkiliyor.

Kaynak