BTC : 87093 ₺ ETH : 3242 ₺ XRP : 2.231 ₺ LTC : 417.4 ₺ USDT : 7.395 ₺ XLM : 0.7708 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Böylesini duymadınız! Bu coin bir gün Bitcoin’i geçebilir!

Böylesini duymadınız! Bu coin bir gün Bitcoin’i geçebilir!

Böylesini duymadınız! Bu coin bir gün Bitcoin’i geçebilir!
0
huobi_koinmedya

Kripto para uzmanı, Chainlink’in geleceğinin parlak olduğunu belirterek, Bitcoin’i geçen coin olabileceğini söylüyor. Bu BTC boğasının LINK hakkında neden böyle düşündüğüne bakalım.


Kripto uzmanı: Chainlink bir gün Bitcoin’i geçen coin olabilir

Chainlink (LINK) 2020’de en iyi performans gösteren altcoinlerden biri. Sık sık da lider kripto para ile kıyaslanıyor ve performans olarak Bitcoin’i geçen coin olarak da adlandırılıyor. LINK birkaç önemli gelişme de kaydetti. Mesela Chainlink adres sayısı 300,000’i geçti. LINK fiyatı da 1.84 dolardan şu an işlem gördüğü 6.28 dolara kadar çıktı. Öyle görünüyor ki LINK gelecekte daha iyi haberlerle yatırımcısını sevindirecek. Çünkü Cane Island Alternative Advisors şirketinden Timothy Peterson, Chainlink’in bir gün Bitcoin’i geçen coin olabileceğini belirtiyor.

Peterson Timothy, yılların Bitcoin boğası ve lider kripto paranın önümüzdeki yıllarda çok daha yüksek seviyelere geleceğini düşünüyor. Bitcoin’in düşeceğini söyleyen analistlerin iddialarına yıllarca karşı çıktı. Hala BTC konusunda güçlü bir inanışı var. Buna rağmen LINK’in çok parlak bir geleceği olduğunu düşünüyor. Peki, neden böyle düşünüyor?

Timothy’ye göre LINK, Bitcoin’i bile bazı yönleri ile geçebilir. Böyle düşünmesinin başlıca sebebi Chainlink’in potansiyelinin çok altında ve değerinin de çok altında olması. Bunun böyle olmasının sebebi ise LINK’in daha çok akıllı sözleşmelere odaklanması. Akıllı sözleşmeler ise son yıllarda blockchain teknolojisinin uygulanabildiği çok cazip bir alana dönüştü. Özellikle de DeFi ekosistemi büyümeye devam ediyor. LINK’in arkasındaki şirket olan Chainlink’in ise bu yıl gelişim işlerine Ethereum’dan 25 milyon dolar daha fazla harcaması bekleniyor.

koinmedya_brave

Bitcoin'i geçen coin olabileceğini belirtiyor. Bu BTC boğasının LINK hakkında neden böyle düşündüğüne bakalım.

LINK’in toplam arzı 1 milyar token. 2 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahip kriptonun dolaşımda 350 milyon tokeni var. Bu kripto şu an piyasada en iyi performans gösteren varlıklardan biri. Piyasa sıralamasında 12. yere sahip ve son 24 saatte de yüzde 10’dan fazla yükseldi. Hala da yükselme girişimi devam ediyor.

İlgili – Chainlink Link fiyatı rekor kırmasının sebebi belli oldu

2020’de LINK’i ne beklediği ile ilgili birkaç tahmin var. Şu anki indikatörler de kripto para için “alım” göstergesine işaret ediyor. Özellikle bir altcoin sezonu olursa LINK çok daha iyi günler yaşamaya başlar.

koinmedya_brave

Kaynak

Etiketler: