BTC : 85628 ₺ ETH : 2890 ₺ XRP : 2.152 ₺ LTC : 422.9 ₺ USDT : 7.328 ₺ XLM : 0.7595 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinAltcoin Haberleri
  3. Brave Browser aylık 8 milyon kullanıcıya ulaştı

Brave Browser aylık 8 milyon kullanıcıya ulaştı

Brave Browser aylık 8 milyon kullanıcıya ulaştı
0
huobi_koinmedya

Web tarayıcı platformu Brave Browser, kullanıcılar ve gizlilik reklam kampanyaları açısından bir kilometre taşına ulaştı. BAT tokeni ile güçlendirilen yenilikçi platform hızla büyüyor ve BAT bugün yeşil yanan birkaç koinden biri.


Brave Browser ezberleri bozuyor

Web reklamcılığı şu anda internetin hemen hemen her köşesine sızan birkaç tekel tarafından yönetiliyor. Brave, dikkat çeken kripto ekosistemi aracılığıyla içerik yaratıcılarına destek verirken daha güvenli ve daha hızlı bir tarama deneyimi sunarak ezberleri bozuyor.

Şirketin yayınladığı blog yazısına göre Brave Browser güncel olarak 2,8 milyon rakamını geçen günlük aktif kullanıcılar ile 8 milyon aylık kullanıcı ulaştı. Blog yazısında, şu anda çoğunluğu YouTube içerik oluşturucuları olmak üzere 290 binden fazla doğrulanmış yayıncı olduğu da belirtildi.

koinmedya_brave

Firmanın kullanıcı onaylı reklam sistemi, birçoğu Google Ads’in sektörü domine etmesinden bıkmış insanların ilgisini çekiyor. Gizlilik skandallarının artması ve Google ve Facebook gibi tekellerin bu durumun tam ortasında olması, kullanıcıları ve yayıncıları daha güvenli alternatiflere yöneltiyor.

Blog yazısında, Brave Browser platformunda bugüne kadar 385 kampanya yapıldığı ve 97 milyon reklam onay etkinliğinin başlatıldığı belirtildi. %2’lik sektör standardı ile karşılaştırıldığında, Brave platformunun katılımı %14 ve tıklamaların %12’si sayfa ziyaretleriyle 10 saniye veya daha uzun bir sürede sonuçlanıyor.

Intel, Intel Gamer Days 2019 için, katılımcıların teknoloji devinden ürün alabildiği interaktif bir Twitter kampanyası içeren bir reklam kampanyası yürüttü. Proje hızla ilerledikçe bir dizi başka ortaklık da gerçekleşti.

Brave, kötü amaçlı yazılımları engeller ve internette gezinirken izlemeyi (takip edilmeyi) önler, bilgilerinizi güvende tutar.

koinmedya_brave

BAT token fiyatı istikrarlı

Basic Attention Token (BAT) topluca dump edilen diğer altcoinlere nazaran stabil kalmayı başardı. BAT token şu anda %4’lük bir artışla 0,22 dolar seviyesinde.

0,86 dolarlık zirvesinden bu yana, Ethereum, Xrp veya EOS gibi diğer kripto varlıklarının çoğu kadar düşük olmayan %74 oranında bir düşüş yaşadı. BAT token bu hafta neredeyse %9’luk bir artış yaptı ve sürüden bağımsız olarak hareket eden nadir altcoinlerden biri gibi görünüyor.

BAT, 300 milyon dolarlık piyasa değeri açısından 29. sırada yer alıyor ve günlük hacim 40 milyon doların biraz üzerinde.

Google’la boy ölçüşmek ortalama bir başarı değil ancak Brave Browser, çoğu web tekelinin odaklandığı kitleye kar elde etmek için farklı bir şey sunuyor. Proje büyüdükçe tokenin fiyatının artması muhtemel görünüyor.

Daha çok BAT haberi için lütfen tıklayın

Kaynak

 

Etiketler: