BTC : 64240 ₺ ETH : 1608 ₺ XRP : 1.382 ₺ LTC : 318.2 ₺ USDT : 6.801 ₺ XLM : 0.4828 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Borsalardaki Tether birikimler tüm zamanların zirvesinde!

Borsalardaki Tether birikimler tüm zamanların zirvesinde!

Borsalardaki Tether birikimler tüm zamanların zirvesinde!
0
huobi_koinmedya

Borsalardaki Tether birikimler tüm zamanların zirvesinde! Tether Hazinesi USDT basmaya devam ettikçe, borsalar da daha fazla bu stabil coini stok yapmaya başladı. Şimdi her zamankinden daha fazla USDT birikimine sahipler.


Borsalardaki Tether birikimler tüm zamanların zirvesinde!

Son birkaç günde USDT’lerin nereye gittiğini merak ediyorsanız, cevap sizi şaşırtacak. Çünkü borsalar USDT biriktirmeye başladı. Her ne kadar Tether Hazinesi yeni USDT basmaya devam etse de borsalar rekor sayıda stabil coini stok yapmaya devam ediyor.

Son verilere göre, borsalar her zamankinden daha fazla USDT depolamaya başladı. Stabil coin birikimindeki artış bu yılın başında başladı ve büyümeye de devam etti. Bu ay borsalardaki Tether birikimler tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak rekor kırdı. İlginçtir ki iki hafta önce Bitcoin’de yaşanan ani düşüş borsalardaki USDT bakiyelerinde düşüşlere yol açmadı.

İlgili – Weiss Ratings’e göre stabil coin Tether XRP’den daha iyi bir seçenek

koinmedya_brave

Borsalardaki Tether birikimler tüm zamanların zirvesinde! Tether Hazinesi USDT basmaya devam ettikçe, borsalar da daha fazla bu stabil coini stok yapmaya başladı. Şimdi her zamankinden daha fazla USDT birikimini sahipler.

Glassnode alerts (@glassnodealerts) verilerine göre, borsalardaki bakiye şu an 1,282,118,378 USDT. Grafikten de görüldüğü gibi burada sürekli bir artış var.

https://twitter.com/glassnodealerts/status/1242849119456157699?s=20

Tether Hazinesi, geçtiğimşz haftalarda rekor düzeyde USDT basmaya devam etti. Mesela, en büyük stabil coin kuruluşu geçtiğimiz Salı günü 180 milyon USDT daha basmıştı. Öyle görünüyor ki bu yeni USDT’lerin çoğu borsaların cüzdanlarına gidiyor. Geçen ay Binance’in USDT kıtlığı yaşadığını biliyoruz.

koinmedya_brave

Borsalar çok fazla kripto varlık tutar mı?

Borsalar çok fazla kripto varlık tutar mı? Buna nasıl yaklaştığına bağlı. Yine de merkezi borsaların bu kadar fazla USDT tutması endişe verici bir durum olabilir. Bu platformlar ayrıca diğer kripto varlıkları da cüzdanlarında tutarlar. Mesela yakın bir zamanda Coinbase’in kocaman bir 977,230 BTC tuttuğu ortaya çıkmıştı. Diğer borsalarda da benzer bir durum var.

Borsalardaki Tether birikimler tüm zamanların zirvesinde! Ama veriler burada çok yüksek bir talep olmadığını ortaya koyuyor. En azından bu kadar biriktirmeye gerek olacak bir durum yok.

Kaynak

Etiketler: