BTC : 63568 ₺ ETH : 1586 ₺ XRP : 1.215 ₺ LTC : 286.1 ₺ USDT : 6.867 ₺ XLM : 0.4815 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. %5’lik artış bu altcoinde boğa sinyalinin işareti – ATH gerçekleşecek mi?

%5’lik artış bu altcoinde boğa sinyalinin işareti – ATH gerçekleşecek mi?

%5’lik artış bu altcoinde boğa sinyalinin işareti – ATH gerçekleşecek mi?
0
huobi_koinmedya

Fiyat artışıyla boğa sinyalinin işareti olarak yorumlanan bir altcoin var karşımızda.Yıl boyunca düzenli olarak Bitcoin (BTC) ‘den daha iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri olan Chainlink’in (LINK) fiyatı bir kez daha BTC işlem kurunda artış gösterdi.


Son artışla birlikte önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru olası bir kırılma söz konusu. LINK / BTC 30.000 Satoshi’de bulunan küçük direnç seviyesinin üzerine yükseldi ve 36.000 Satoshide yer alan üst dirence doğru hareket ediyor. Kripto para, 2019 sonundan önce tüm zamanların en yüksek fiyatını BTC’ye karşı değerlendirebilir mi?

İlgili haber: Bitcoin düşüşlerinden korunmanın tek yolu: ChainLink zirveye çıktı

LINK’te boğa sinyalinin işareti

LINK / BTC son 24 saat içinde yüzde 5 artarken, 36000 Satoshiye gözünü dikti.

koinmedya_brave

Uyuşuk bir kripto para birimi piyasasında LINK, son 24 saat içinde BTC’ye ve USD çiftine karşı fiyatını yüzde 5 ve yüzde 3 artırarak harika bir yatırım olduğunu gösterdi. Şu anda yazının yazıldığı sırada 2,81 dolardan işlem görerek piyasa değerini de 985 milyon dolar seviyesine getirmiş durumda.

Günlük mum çizelgelerine baktığımızda, LINC / BTC kuru, BTC fiyatının Cuma günü 9 bin dolar seviyesinin altına düşmesiyle yükselişe geçti. LINK’deki yükseliş odaklı momentum, fiyatı 36 bin satoshiye çeken yüksek direnç seviyesini hedefleyen Cumartesi günü 31 bin satoshi seviyelerinde gerçekleşti.

İlgili haber: Chainlink arenasında kazanan boğalar oldu – Yükseliş %13’lere ulaştı

Eylül ayına kadar süren büyük bir fiyat düşüşünün ardından 6 Ekim’de 35 bin 894 satoshi seviyesine yükselen koinin, kripto para patlamaları ile birlikte Ekim ayına kadar sıradan bir konsolidasyon aşaması yaşadığı görülüyor. Ancak, geçtiğimiz 48 saat içinde piyasa kırmızya dönerken LINK, yıl sonundan önce bir başka yükseliş eğilimine işaret ediyor.

koinmedya_brave

LINK / BTC günlük fiyat tablosu

Günlük tablolara yakından bakmak, mumun parite için yükseliş sinyali olan orta BB grubu ile flört ettiğini gösteriyor. LINK / BTC, Bollinger Bantları’nın (BB) orta bandının üzerindeki fiyatı artırarak ekim ayında 27 bin 375 satoshi seviyesinden destek gördü. Eğer fiyat Bollinger bantlarındaki taban çizgisinin üstüne çıkarsa ve 30 bin 300 satoshi direnç seviyesi, 36 bin 500 satoshi’ye doğru ana direnci test etmek için fiyat artışına devam edecek. LINK / USD, en son kapanışta Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) golden cross ile iki haftada en yüksek seviyesine ulaştı.

boğa sinyalinin işareti %5'lik artış bu altcoinde boğa sinyalinin işareti - ATH gerçekleşecek mi?

Sonuç olarak, üst ve alt BB gruplarının genişlemesi, LINK’nin fiyatının önümüzdeki günlerde daha da artmaya devam ettiğini gösteriyor. Ayrıca, Göreceli Güç endeksi 67 civarında salınıyor ve alıcı gücünün hala büyümesi için yeterli alan olduğunu gösteriyor.

boğa sinyalinin işareti %5'lik artış bu altcoinde boğa sinyalinin işareti - ATH gerçekleşecek mi?

Piyasadaki yükseliş duyguları devam ederse, BTC’nin 10 bin dolarlık bölgeye olan beklenen canlanmasıyla birleştiğinde, LINK 3 dolarlık işaretini kırıp elbette tüm zamanların en yüksek seviyesini BTC çiftine karşı yenecek. Buna rağmen, 28 bin satoshi’deki desteği kesen LINK / BTC, 7 Ekim’deki hızlandırılmış trend çizgisine oturdu. 36 bin 602 ve 39 bin 381 satoshi’de ana direnç seviyelerine doğru artış durumunu destekledi.

Kaynak

Etiketler: