BTC : 82539 ₺ ETH : 2946 ₺ XRP : 1.9 ₺ LTC : 369.2 ₺ USDT : 7.575 ₺ XLM : 0.6069 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. BNB coin dev borsada listeleniyor

BNB coin dev borsada listeleniyor

BNB coin dev borsada listeleniyor
0

BNB coin dev borsada listeleniyor. Son 2 yılda gösterdiği performansla ilk 10 kripto para arasına girmeyi başaran Binance coin, elini güçlendirmeye devam ediyor.


BNB coin dev borsada listelenmeye başlıyor

 

İlk başta sadece Binance Borsası’nda kullanılması amacıyla oluşturulan, ancak daha sonraları bu fikirden vazgeçilerek çeşitli borsalarda alım satımı başlanan Binance Coin, bugün itibariyle dev kripto para borsası Poloniex’de de listelenmeye başladı.

Listelenme duyurusu Binance’nin resmi Twitter adresinden yapılırken Binance CEO’su Changpeng Zhao‘de bu haberi kendi sayfasından paylaştı.

koinmedya_brave

”Yeni listeleme duyurusu!

BNB ve BUSD alım ve satımları Poloniex Borsasında hizmete açılmıştır.

Yakın zamanda BNB/USDT, BNB/TRX, BUSD/USDT, BNB/BUSD, BTC/BUSD ve BTC/BNB gibi işlem çiftleri de, siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunulacaktır.”

6 Haziran itibariyle, BNB ve BUSD alım satım işlemleri Poloniex Borsası’nda başladı. Kurulduğu günden itibaren devamlı yükselen bir grafik çizen BNB için Poloniex listelenmesi hiç şüphesiz büyük bir önem taşıyor. Daha önceden Poloniex gibi büyük bir borsada listelenmeyen BNB’nin, bundan sonra çok daha kurumsal bir yapıya bürünmesi bekleniyor.

Güncel BNB fiyat analizleri için lütfen BNB teknik analiz yazı dizimizi takipte kalın.

İlgili haber: Güncel Binance Coin Teknik Analizi: BNB’de beklentiler, fiyat tahminleri ve yorumlar

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.