BTC : 62671 ₺ ETH : 1572 ₺ XRP : 1.219 ₺ LTC : 288 ₺ USDT : 6.891 ₺ XLM : 0.4603 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeİcoSponsorlu Makale
  3. Blockchain tabanlı kitle fonlama global yatırımcıyla iş dünyası arasında köprü oluyor

Blockchain tabanlı kitle fonlama global yatırımcıyla iş dünyası arasında köprü oluyor

Blockchain tabanlı kitle fonlama global yatırımcıyla iş dünyası arasında köprü oluyor
0
huobi_koinmedya

Dünyadaki global yatırımcıların değişen pazar dinamiklerine, teknoloji ve finansal iştahlılık konusundaki adaptasyonu aynen devam ediyor. Bununla beraber güçlü, sağlam ve şeffaf yatırım süreçleri bir projeye yatırım yapmaları konusundaki kilit konumunu sürdürüyor.


Genelde paydaşların en şikayetçi oldukları konu şeffaflık ve rakamlara erişimleri olduğunda yatırımcılarla yatırım ihtiyacı olan projeleri buluşturacak bir köprüye ihtiyaç her geçen gün artıyor.

iOWN  Platform – Blockhain destekli yatırım platformu

Evet her ne kadar yatırımcılar farklı projelere yatırım yaparak bir portföy oluşturuyor ve böylece risklerini azaltıyor olsalar da güçlü yatırımcı desteğine ulaşmak halen ciddi bir problem olarak ortada duruyor. Bu problemin en iyi çözümü kitle fonlama.

BEA’da geliştirilen iOWN blockchain tabanlı bir kitle fonlama platformu. Amacı yatırımcılarla yatırım arayanla işleri buluşturmak olan bir platform oluşturmak. İster tecrübeli isterseniz yeni bir yatırımcı olun, iOWN global network demek tüm hesaplı risklere ulaşabilme imkanına sahip olmak demektir.

koinmedya_brave

Kayıtlı kullanıcılar iOWN token kullanarak platforma erişebilecekler. Böylece emlak, IT, endüstri, ilaç sanayi, sağlık ve enerji gibi bir çok sektöre ulaşabilecek ve yatırım yapabilecekler.

Geleneksel yatırımın riskleri ortadan kalkıyor

iOWN pazarda mevcut olan bir çok platformda bir çok yatırımcının karşılaştığı güvenlik, şeffaflık, basitlik gibi finansal ekosistemin temel ihtiyaçlarını hedefleyerek kitle fonlamadaki riskleri minimize ediyor.

Muhtemel destekçiler fırsatlara kendi tercihlerine göre yatırım  yapabilecekler, Örneğin, bölge, alanadı, beklenen getiri gibi tercihlerle yatırım ihtiyacı olan projelere doğrudan yatırım yapabilecekler.

iOWN yatırımcı ve iş sahipleri için pazarı değiştirecek bir çözüm sunuyor

Bügünün dünyasında hem yatırımcılar hem de iş sahipleri için en zor işlerden biri güvenilir bir ortak bulmak. iOWN tam da bu duruma bir çözüm sunuyor ve kaliteli bir portfolio sunarak yatırımcılara risklerini  dağıtma imkanı sunarken iş sahiplerine de yatırım bulmak için masraflarda tasarruf sağlıyor.

koinmedya_brave

iOWN token – Yatırım ekosistemi

25 Haziran’da IEO olarak yapılacak olan iOWN satışına kullanıcılar LATOKEN üzerinden ulaşabilecek ve satılacak olan 60.000.000 tokendan satın alabilecekler. Düşük masraf ve işlem ücreti ile token uluslararası standartlarla tam uyumlu.

%20 Bonus yapısıyla tokenlar 0,01 USD değerden ETH, BTC ve ERC-20 ile satın alınabilecek. Ek bir fayda olarak token sahipleri hemen tokenlarını platformun sunduğu hizmetlerde kullanabilecekler.

Akıllı kontrat ve ileri teknoloji blockchain destekli iOWN platformu tek noktada yatırım imkanını buluşturarak yatırıma erişimi istikrarlı, kolay erişilebilir hale getiriyor ve riskleri minimize ediyor.

Start-up’dan kurulu bir iş oluncaya kadar iOWN hesaplı bir yatırım imkanı sağlarken getiri imkanını maksimize ediyor.

iOWN hakkında: iOWN grubu uzun vadeli yatırım hedefleyen yatırımcı, iş sahiplerini bir araya getirerek yatırım süreçlerinin tamamlanmasını sağlayan özel bir platformdur. Daha fazla bilgi için lütfen websitemizi ziyaret ediniz.


 

Etiketler: