BTC : 83194 ₺ ETH : 2803 ₺ XRP : 1.856 ₺ LTC : 357.1 ₺ USDT : 7.664 ₺ XLM : 0.5776 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriMedya Haber
  3. Türkiye’nin en özel blockchain etkinliği: İstanBlock 2020

Türkiye’nin en özel blockchain etkinliği: İstanBlock 2020

Türkiye’nin en özel blockchain etkinliği: İstanBlock 2020
0

Türkiye’nin en özel blockchain etkinliği İstanBlock 2020, erken dönem avantajlı biletlerini bugün satışa sundu. Önümüzdeki haftalarda ise açıklanması beklenen konuşmacı isimleri ise daha şimdiden büyük bir merak dalgası yaratmış durumda.


İstanBlock 2020: Türkiye’nin en özel blockchain etkinliği

blockchain etkinliği Türkiye’nin en özel blockchain etkinliği: İstanBlock 2020
Türkiye’nin en özel blockchain etkinliği İstanBlock 2020 başlıyor

Koinmedya.com‘un medya sponsoru olduğu İstanBlock 2020, 6-10 Nisan tarihli İstanbul Blockchain Haftası kapsamında, 9-10 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek.

İstanbul’un en prestijli otellerinden biri olan Hilton Bomonti Otel’e blockchain ve kripto para dünyasının değerli konuşmacılarını, influencerlarını dinlemek ve sistemi kökünden sarsan bu teknolojiyi daha yakından tanımak için 2000’den fazla kişinin katılması bekleniyor.

İstanBlock 2020, uluslararası projelerin, kripto para ve blockchain’in yeni yuvası olan Türkiye’de kendini gösterebilmesi için yeni ve heyecan verici fırsatlar sunacaktır. Türk projeleri için ise önde gelen uluslararası projelerle stratejik ortaklıklar kurma, global medyada yer alma imkanları ve blockchain teknolojisinde çalışmak için can atan Türk toplumu için yeni iş fırsatları yaratacaktır.

koinmedya_brave

DeFi, Deriviatives, Regulation, Gaming ve Institutional Adoption etkinliğin gündemini oluşturan konu başlıklarından bazıları olacak.

Blockchain PR ajansı EAK Dijital’in kurucusu ve CEO’su,  Erhan Korhaliller “Hem Istanbul’da hem de dünyanın her yerinde hissedilir bir heyecan duygusu var: çok iyi karşılandık. Türkiye’nin gurur duyabileceği ve ülkenin yenilikçilerini global sahneye çıkartacak ve devamının gelmesini umduğumuz bir etkinlik başlatıyoruz. İstanBlock’ta konuşmacı olarak davet ettiğimiz alanında öncü konuşmacıların bir çoğuna Türkiye ilk defa ev sahipliği yapacak. Onları ve tüm Türk blockchain topluluğunu en iyi şekilde ağırlayacağız.”

Erken dönem avantajlı biletler bugün satışa çıktı. Fiyatlar yurt dışından katılacak olanlar için £250’den başlıyor. 15 Ocak avantajlı fiyatlar için son gün.

Türk vatandaşlarının bu etkinlikten maksimum faydalandığından emin olmak için bilet fiyatları Türk vatandaşları için £30’den başlıyor.

IstanBlock 2020’nin sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi almak ve güncellemelerden haberdar olmak için www.istanbulblockchainweek.com adresini ziyaret edebilirsiniz.