BTC : 85306 ₺ ETH : 2847 ₺ XRP : 2.158 ₺ LTC : 419.5 ₺ USDT : 7.287 ₺ XLM : 0.7581 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bittrex Yeni Kullanıcıları Kabul Etmeye Başladı, Yeni Arayüzü Oldukça Kullanışlı

Bittrex Yeni Kullanıcıları Kabul Etmeye Başladı, Yeni Arayüzü Oldukça Kullanışlı

Bittrex Yeni Kullanıcıları Kabul Etmeye Başladı, Yeni Arayüzü Oldukça Kullanışlı
0
huobi_koinmedya

Bitrex borsası uzun bir aradan sonra yeni kullanıcı kabul etmeye başladı. Yeni tasarlanan arayüzü kullanıcı dostu denebilir.


 

Bitrex Yeni Arayüzü ile Kayıt Almaya Başladı

 

Bittrex borsası yeni kullanıcı kabul ediyor.
Bittrex borsası ilk sayfa

Bittrex borsası, kripto borsaları içinde en prestijli olanlardan bir tanesidir. Market hacmindeki düşmeden dolayı diğer borsalar gibi oda nasibini aldı. Geçen yıl, ön göremediği bir kullanıcı sayısına ulaştığından dolayı uzun zamandır yeni kullanıcı almıyordu. Bu günden itibaren revize edilmiş arayüzü ile yeni kullanıcılara merhaba dedi.

koinmedya_brave

Bittrex yeni kullanıcı kabulü ile birlikte artık kurumsal işletmeler de kayıt olarak borsada işlem yapabilecekler.

Bitrex CEO’su, Bill Shihara,

”Bittrex, 4 yıl boyunca inovasyona ayak uydurma, güvenlik ve sorumluluk ilkesiyle hareket etti. Bu prensipler göz önüne aldığımızda ve  devasa işlem hacimlerinin oluştuğu bir dönemde yeni kullanıcı almama kararı kolay olmadı. Ancak güvenilir bir platform olmak ve müşteri hizmet kalitesini yükseltmek için atılması gereken bir adımdı.”

”Altyapımızı iyileştirmek ve web sitemizi revize etmek için özenle çalıştıktan sonra, bugün yeniden yeni kullanıcılara kayıt açanileceklerini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. “dedi

Daha önceden olduğu gibi, yeni kayıt olanlarda Bittrex hesaplarını doğrulamak zorundalar. Ticari işlemler için KYC bilgileri girilmesi  eskisi gibi zorunludur.

koinmedya_brave

 

Bittrex borsası yeni kullanıcı kabul ediyor.
Bittrex borsası ticaret arayüzü

Bittrex 2014 yılında kuruldu, sektörün en güvenilir borsalarından bir tanesidir. Bitrex borsası diğer güvenilir borsalar olan Coinbase ve Kraken‘den farklı olarak fiyat/coin ticaret imkanı vermiyor. Tüm ticaret işlemeleri coin/coin ile yapılıyor. Yani müşteriler işlem yapabilmek için borsaya BTC atmak zorundalar.

Bittrex son revizyon öncesinde 50 kişilik bir kadroya sahipken, şimdi 100 yeni çalışan daha kadrosuna ekledi. Tavsiyemiz yeni arayüze göz atmanız, yeni haliyle harika göründüğünü söyleyebiliriz.

 

Etiketler: