BTC : 64174 ₺ ETH : 1681 ₺ XRP : 1.403 ₺ LTC : 308.2 ₺ USDT : 6.845 ₺ XLM : 0.6552 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeİcoSponsorlu Makale
  3. Bitpanda özel satış ile €10M değerinde BEST coin sattı, IEO ile herkese açık satış başlıyor

Bitpanda özel satış ile €10M değerinde BEST coin sattı, IEO ile herkese açık satış başlıyor

Bitpanda özel satış ile €10M değerinde BEST coin sattı, IEO ile herkese açık satış başlıyor
0
huobi_koinmedya

Viyana menşeli fintek şirketi Bitpanda kendi tokenı olan BEST’in kamuya açık satışına bugün başlıyor. BEST (Bitpanda Ekosistem Token’i) global olarak hızla büyüyen Bitpanda yatırım platformunun tokenı olarak piyasaya çıkıyor.


BEST token satışı başlıyor

BEST token Bitpanda platformunun büyümesinde hayati bir rol oynayacak ve müşteri sadakati ve çok daha fazlası için platform tarafından çok yönlü olarak kullanılacak. BEST token halihazırda mevcut olan 1 milyondan fazlza Bitpanda kullanıcısına bir çok fayda sağlayacak.

 

  • BEST (Bitpanda Ekosistem Tokeni) IEO kamuya açık satışı 9 Temmuz 2019’sa saat 13:00 (CET zamanı) başlayacak ve 6 Ağustos saat 13:00’de (CET zamanı) sona erecek.
  • Bu satış işlemiyle 1 milyar BEST’in 500 milyonu satılacak.
  • BEST tokenlar IEO’nın birinci haftasında €0.09 değerden satılacak.
  • BEST tokenlar platformda işlem yapan kullanıcılara 2019’un 4. çeyreğinin sonuna kadar %25 indirim imkanı sağlayacak.
  • Yine yatırımcılar Bitpanda Launchpad’e öncelikli olarak erişim imkanına sahip olacaklar.
  • Platformda desteklenen her bir dijital emtiaya basit bir yatırım işlemi ile erişebilecekler.
  • BEST ticareti ise Ağustos ayının 7’sinde Bitpanda Global Borsasında başlayacak.

Viyana menşeli Bitpanda şu anda 1 milyondan fazla kullanıcıya 120 kişilik bir ekiple hizmet veriyor. Platform bugün itibariyle Bitpanda Ekosistem Tokeni BEST’i IEO ile satışa açmış olacak. Bu tokenlara sahip olan kullanıcılar platformda bir çok imkandan faydalanacaklar. Örneğin kullanıcılar %25 indirimli olarak Bitpanda platformunda işlem yapacak ve yakında yayınlanacak olan Bitpanda Launchpad’ine öncelikli olarak erişim imkanı kazanacaklar.

koinmedya_brave

Bitpanda lauchpad’i daha sonra gelecek ve bu platformda üçüncü taraf IEO’larına yatırım yapılabilecek. Platform bu kamuya açık satış öncesinde gerçekleştirdiği özel satış ile toplam 10 milyon Euro tutarında fon toplamayı başardı. Bu rakam planlanan toplam yatırımın %20’sine tekabül ediyor. Bu rakamlara göre BEST şu ana kadar yapılan Avrupa menşelşi IEO’ların en başarılılarından biri oldu.

“BEST Bitpanda ekosisteminin yakıtı olacak. Yani Bitpanda ekosisteminde olan ve gelecekte olacak olan Bitpanda Platformu, Bitpanda Global Borsası ve gelecekte yayına alınacak olan Bitpanda Lauchpad’i aktif ve yoğun olarak BEST’i kullanıyor olacak. Token, Bitpanda’nın global büyümesinde de kilit rol oynayacak. Böylece Bitpanda’nın vizyonu olan kişisel yatırımı demokratize etme hedefini hayata geçirmesine yardımcı olacak” diyor Bitpanda CEO’su Eric Demuth.

Bitpanda 7 Ağustos 2019 tarihinde de Bitpanda Global Borsası’nı yayına alacak ki bu platform özellikle deneyimli yatırımcılar, yatırımcı kurumlar ve profesyoneller için tasarlanmış çok yönlü ve çok özellikli bir platform olarak tasarlandı. Bitpanda’nın ilk global ürünü hem fiat-kripto hem de kripto-kripto işlemlerine olanak sağlayacak şekilde tamamen kendi ekibi tarafından 2 yıllıkbir çalışma sonucunda tasarlandı.

Bitpanda hakkında

Bitpanda Viyana menşeli bir fintek girişimi olarak Avusturya’da 2014 yılında Eric Demuth, Paul Klanschek ve Christian Trummer tarafından kuruldu. Şirket ve kurucu ekip kripto paraların, dijital emtiaların ve blockchain teknolojisinin inovatif gücüne yürekten inanıyor. Bitpanda’nın vizyonu yatırım ve yatırımcının önündeki bariyerleri kaldırarak yatırım platformlarını herkesin erişebileceği bir forma sokmak. Bugün Bitpanda 1 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve 120 kişilik bir ekiple işlemleri yürütüyor. Şirket PSD2 ödeme hizmetleri lisansına sahip, yüksek teknoloji güvenlik ve kolay kullanıcı arayüzleri ile yeni ve uzman bir çok yatırımcının tercihi konumunda. Kullanıcılar şu anda platformda Bitcoin, Ethereum, Altın ve 20 farklı dijital emtianın işlemlerin gerçekleştirebiliyorlar.

koinmedya_brave

 

Etiketler: